fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2023 року

Овен – «І в серці розтрава, і дощ з ранку… Звідки ж, справді, така нудьга?». Схоже, Поль Верлен писав про сьогоднішній день. Навіть якщо за вікном сонце все одно на душі якось сумно. Постарайтеся не заразити цим сумом вашої коханої людини! Сумувати удвох – ще сумніше.

Телець – Сьогодні зірки рекомендують вам написати вашій коханій людині листа, причому бажано ручкою і бажано на папері. Потім покласти списаний листок у конверт і надіслати поштою. У крайньому випадку, прямо в конверті передати з рук в руки, але це якщо ви зовсім не довіряєте поштою.

Близнюки – Сьогоднішній день не варто присвячувати серйозним справам. Нехай ними займається ваша кохана людина. Самі ж можете сміливо бити байдики та валяти дурня. Якщо, звичайно, знайдете підходящі байдики та дурня, якого не шкода. І нехай ваша совість мовчить: навіть вашій половинці не вдасться до неї достукатися.

Рак – Цього дня вашій коханій людині доведеться вести себе з вами не зовсім звичним чином через певні обставини, які ні вона, ні ви змінити будете не в змозі. Тому вам сьогодні доведеться упокорюватися, терпіти і пристосовуватися. Непросте завдання.

Лев – Вам здається, що у вашому особистому житті все гаразд і ваша половинка нікуди від вас не дінеться. На жаль, це лише видимість. Постарайтеся виявити сьогодні до неї більше уваги. Це буде ще одне очко на вашу користь. А зараз кожен плюс має велике значення!

Діва – Сьогодні вашій коханій людині рекомендується більше часу проводити у вашому приємному суспільстві, навіть якщо вона ще не розуміє, наскільки це для неї буде цінно. Ваше завдання – переконати його в необхідності такого проведення часу, причому чим переконливіше ви будете, тим краще.

Терези – Сьогодні на думку вашої коханої людини прийде якась дуже світла і дуже несподівана ідея, яка захопить і вас, і його, якщо він, звичайно, зможе складно та апетитно її викласти. Отже, ваш день обіцяє бути цікавим і дуже насиченим позитивними емоціями.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас умовляти на ту чи іншу авантюру. Ви погодитеся на неї відразу і без зайвих слів. Хоча б тому, що в його компанії будь-яка пригода на радість, та й настрій у вас буде дуже бешкетний. Найкраще.

Стрілець – Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме вас, навіть якщо вам здаватиметься, що все те, що ви їй пояснюєте, елементарно. Постарайтеся не гніватись, не вийти з себе і пояснити ще раз. Можливо, сто перший раз результат виявиться іншим. А може, й у сто другій.

Козеріг – Козероги, будьте сьогодні особливо обережні з водою та всім, що з нею пов’язано. Перед відходом на роботу не забудьте переконатися, що крани на кухні та у ванній кімнаті надійно закриті. Якщо припустите помилку, праведного гніву сусідів вам уникнути не вдасться. У вас же оселя може перетворитися на Ноїв ковчег у сучасному виконанні.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас умовляти на ту чи іншу аферу. Ви і самі з радістю підете на ризик заради того, щоб зробити ваші стосунки куди яскравішими, цікавішими та різноманітнішими. Головне, щоб кохана людина в останній момент не злякалася вашої рішучості.

Риби – Сьогодні на вас зверне увагу людина, про прихильність якої ви не сміли і мріяти. Вважайте це вашою зоряною годиною. Тепер для вас головне – це правильно використати подарунок долі та витягти з цієї уваги максимум користі. Постарайтеся бути незвичайним та цікавим співрозмовником.

You cannot copy content of this page