fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде непросто зрозуміти і пробачити вашу кохану людину. Мабуть, найпростішим способом спілкування будуть крики та істерики, проте ефективності від такої комунікації буде нуль та навіть ще менше. Намагайтеся це зрозуміти і стримувати себе.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться принести вам маленьке задоволення. Наприклад, нагодувати вас чимось смачним з ложечки, зводити в кіно або заспівати вам колискову на ніч. Не відмовляйте йому – нехай розважиться. Можливо, ви таким чином зумієте заробити шанс отримати щось натомість.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться поділитися з вами якоюсь важливою та цікавою для неї новиною, яка вам, цілком можливо, такою не здасться. Що ж, у такому разі вам знову доведеться вирішувати, зробити зацікавлений вигляд або чесно зізнатися у відсутності інтересу.

Рак
22.06 – 22.07

Сприятливий день для спільних прогулянок лісом або парком. Поспішати нікуди не варто: про проблеми краще забути і хоча б одну годину присвятити вашій половинці, вашому коханню, свіжому повітрі та природі. Кожна людина має право на відпочинок та на щастя.

Лев
23.07 – 22.08

Посмішка цього дня – ваша головна зброя. Озброїться нею – і все задумане здійсниться з такою легкістю і швидкістю, що вам залишиться тільки дивуватися. Єдине, що вам слід пам’ятати – це необхідність усміхатися щиро. І найщиріше – вашій коханій людині.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви дізнаєтеся про справжні наміри вашої коханої людини щодо ваших з нею відносин – і чомусь не зазнаєте щодо цього жодних емоцій, ні позитивних, ні негативних. Все просто залишиться так, як було до того, додадуться деякі нові фарби.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня вам може здатися, що ваше кохання перетворилося на досить важку працю. Можливо так воно і є насправді. Перш ніж вирішити відмовитися від нього назавжди, подумайте: а раптом дивіденди, які ви отримуєте з цієї роботи, того варті? грюкнути дверима ви завжди встигнете.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашими мріями може опанувати якесь нове хобі, яке припаде не до вподоби вашій коханій людині. Намагайтеся з’ясувати причини подібної його нелюбові до цього заняття. Якщо його докази здадуться вам непереконливими – сміливо реалізуйте вашу мрію.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви самі здивуєтеся тому, як вам легко вдається здійснювати ваші плани. Вам навіть здаватиметься, що весь цей світ танцює під вашу дудку і грає виключно за вашими правилами для того, щоб принести вам задоволення. І ваша кохана людина в тому числі.

Козеріг
22.12 – 20.01

Опинившись у людному місці, Козероги сьогодні ввечері можуть навипускати на волю таку кількість любовних флюїдів, що потім не знатимуть, що робити зі здобиччю. А вона обіцяє бути багатою. Може, поділіться з менш щасливими друзями?

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня не намагайтеся назвати ваші стосунки з вашою коханою людиною якимось певним чином – все одно не вийде. Просто відчувайте тепло та енергію, які ці відносини випромінюють, радійте тому, що вони є і намагайтеся зробити все для того, щоб вони радували вас і далі.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам варто згадати якусь мудру пораду, яку вам колись давала ваша мама. Він більш ніж стане в нагоді вам у цей день у стосунках з вашою коханою людиною, нехай і звучатиме дещо наївно і на перший погляд несвоєчасно. Час сам все вирішить краще за вас.

You cannot copy content of this page