fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам варто довіритися вашій інтуїції і зробити все в повній відповідності до того, що вона вам скаже, підкаже або вкаже. Голос розуму, звичайно, теж ігнорувати не варто, проте якщо він раптом вступить у конфлікт з інтуїцією, їй, як будь-якій дамі, варто віддати перевагу.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ділитися з вами своїми думками, переживаннями, бажаннями і переконаннями, але не тому, що вона не довіряє вам, а тому, що вважатиме за потрібне залишити все це в собі, щоб самостійно з усім розібратися.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваш день буде бадьорим та дуже насиченим. Час у ньому залишиться і на особисте життя, але, можливо, зовсім не в таких обсягах, як цього хотілося б вашій коханій людині. Прийде йому пояснити, що він дуже важлива, але аж ніяк не єдина частина вашого життя.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина зробить все для того, щоб ви почувалися максимально комфортно і щасливо як в її суспільстві, так і поодинці. Намагайтеся прийняти всі його дії з вдячністю і радісно демонструйте, як вам добре завдяки йому.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки безперечно з вами. Не пропустіть шанс: насолоджуйтеся вином та ягодами, сонячним світлом та свіжістю вітерцю, домашнім спокоєм, посмішками дітей та розмовою до душі з другом. Сьогодні вам усе можна. Зробіть диво своїми руками – проживіть цей день так, щоб він обов’язково до вас повернувся.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам не варто доводити себе до краю. Якщо відчуваєте, що ось-ось вибухнете – краще зупиніться і переведіть дух. Інакше вашій коханій людині доведеться потім проходити курс психологічної реабілітації.

Терези
24.09 – 23.10

Якщо на коліна схопився синець, зовсім не обов’язково ампутувати ногу. По-перше, синець пройде, по-друге, він вам не дуже заважає, а по-третє, ногу шкода. З вашими стосунками так само. Так, вас щось дуже дратує у вашій коханій людині, але чи настільки, щоб з цією самою людиною розлучатися?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні сімейні справи у Скорпіонів йдуть ні хитко, ні хитро. На порядку денному, очевидно, низка проблем, пов’язаних із дітьми. Наскільки успішно ви вийдете із цієї ситуації, залежатиме від наявності у вас вільного часу, а також від вашої рішучості. Не виключено, що когось доведеться навіть карати.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині захочеться бути з вами поруч постійно та невпинно. Йому здаватиметься, що тільки поки він поряд з вами, нічого страшного у вашому житті не станеться. Якщо вам не хочеться настільки пускати його у своє життя, постарайтеся його переконати у вашій самостійності.

Козеріг
22.12 – 20.01

Надайте своїй коханій людині дрібні знаки уваги. Букетик тюльпанів, пришита нарешті гудзик на сорочку, його улюблена вечеря: Все, що вважаєте за потрібне. Такі дрібниці стануть основою для глобальних позитивних змін у відносинах.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде надзвичайно важливо знати, що вона вам дійсно потрібна і що вам дійсно цікаво з нею спілкуватися на найрізноманітніші теми. Якщо він такої впевненості не буде, вам доведеться потім досить довго виводити його з депресії.

Риби
19.02 – 20.03

Найсприятливіший час налагодження особистого життя Риб – початок дня. Постарайтеся його не проспати – було б прикро упускати таку можливість.

You cannot copy content of this page