fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2022 року

Овен

Подаруйте вашій коханій людині хоча б годину незабутньої романтики та невичерпного кохання. Як це зробити, ви знаєте набагато краще, ніж зірки, тому порад подібного роду дати вони не в силі. Ваше основне завдання – зробити вашу половинку максимально щасливою.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина виявиться невільником ваших забаганок, бо ви будете творити з ним все, що вашій душеньці завгодно і навіть трохи того, про що вона і не думала. Можливо, йому це навіть подобатиметься, але може статися і так, що реакція буде прямо протилежною.

Близнюки

Якщо у вас перегоріли запобіжники, це не означає, що тепер хоч трава не рости і шкодувати вже більше нема про що. Потрібно знайти в собі сили вибачитись перед свідками цього неподобства та вкрутити нові. Життя триває…

Рак

Цього дня зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною налаштувати на тисячу років уперед фантастичні та нездійсненні плани, а потім почати повільно, поступово та обережно втілювати їх у життя. Самі здивуйтеся, як у вас все почне виходити! І досить швидко!

Лев

Перевіряти почуття коханих сьогодні, мабуть, не варто. Можете захопитися і випадково образити. Якщо все ж таки це станеться, доведеться пустити в хід важку артилерію і довести у відповідь своє кохання. Вас вибачать, але осад залишиться.

Діва

А ви впевнені, що вам потрібна повна взаємність від цієї людини? Що ви хочете до нього відчувати, що він відчуває до вас? І що вам так уже потрібні його теплі почуття? Сьогодні над цими питаннями варто ретельно замислитися: це не марна цікавість, а принципові моменти.

Терези

Спробуйте сьогодні написати вашій коханій людині листа. Неважливо, що розлучилися ви з ним лише години три тому. Зате уявіть собі на секунду, як йому буде приємно отримати звістку від своєї половинки. Та й потім буде що показати онукам. Розмови в скриньку на пам’ять не покладеш…

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде важко впоратися зі своїми почуттями, тому вам слід бути готовим до того, що будь-якої миті поруч з вами може статися маленький ядерний вибух, і вибуховою хвилею відкине на невідому відстань насамперед вас.

Стрілець

Сьогодні вам варто трошки побалувати себе. Або змусити вашу кохану людину зробити це за вас. Точніше, не змусити, а попросити чи натякнути, але так, щоб він відчув, що просто зобов’язаний виконати ваше бажання будь-що. Побудьте трохи хитрим маніпулятором.

Козоріг

У цей день вам важливо не заплутатися в тому, що ви встигли сказати вашій коханій людині, а що ні. І що, до речі, ви говорили не йому, а його головному супернику. Саме це питання може стати сьогодні серйозним каменем спотикання та завдати вам багато різних неприємностей.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто залишитися без вас хоча б на хвилину, тому вона буде нескінченно вам дзвонити, надсилати вам СМС або просто думати про вас невтомно. Втім, останнє вашої життєдіяльності не заважатиме. Проте постарайтеся все ж таки завершити свої справи швидше.

Риби

Згадайте, як важко було дочекатися зміни і яким незбагненним щастям вона здавалася на початку нудного уроку. Сьогодні вам цей спогад стане в нагоді: у вашому особистому житті все буде дуже на це схоже. І потрібно просто зітхнути і чекати, не звіряючись кожні півхвилини з годинником, тому що якщо постійно з ними звірятися, час практично зупиняється.