fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2022 року

Овен

Подаруйте вашій коханій людині хоча б годину незабутньої романтики та невичерпного кохання. Як це зробити, ви знаєте набагато краще, ніж зірки, тому порад подібного роду дати вони не в силі. Ваше основне завдання – зробити вашу половинку максимально щасливою.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина виявиться невільником ваших забаганок, бо ви будете творити з ним все, що вашій душеньці завгодно і навіть трохи того, про що вона і не думала. Можливо, йому це навіть подобатиметься, але може статися і так, що реакція буде прямо протилежною.

Близнюки

Якщо у вас перегоріли запобіжники, це не означає, що тепер хоч трава не рости і шкодувати вже більше нема про що. Потрібно знайти в собі сили вибачитись перед свідками цього неподобства та вкрутити нові. Життя триває…

Рак

Цього дня зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною налаштувати на тисячу років уперед фантастичні та нездійсненні плани, а потім почати повільно, поступово та обережно втілювати їх у життя. Самі здивуйтеся, як у вас все почне виходити! І досить швидко!

Лев

Перевіряти почуття коханих сьогодні, мабуть, не варто. Можете захопитися і випадково образити. Якщо все ж таки це станеться, доведеться пустити в хід важку артилерію і довести у відповідь своє кохання. Вас вибачать, але осад залишиться.

Діва

А ви впевнені, що вам потрібна повна взаємність від цієї людини? Що ви хочете до нього відчувати, що він відчуває до вас? І що вам так уже потрібні його теплі почуття? Сьогодні над цими питаннями варто ретельно замислитися: це не марна цікавість, а принципові моменти.

Терези

Спробуйте сьогодні написати вашій коханій людині листа. Неважливо, що розлучилися ви з ним лише години три тому. Зате уявіть собі на секунду, як йому буде приємно отримати звістку від своєї половинки. Та й потім буде що показати онукам. Розмови в скриньку на пам’ять не покладеш…

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде важко впоратися зі своїми почуттями, тому вам слід бути готовим до того, що будь-якої миті поруч з вами може статися маленький ядерний вибух, і вибуховою хвилею відкине на невідому відстань насамперед вас.

Стрілець

Сьогодні вам варто трошки побалувати себе. Або змусити вашу кохану людину зробити це за вас. Точніше, не змусити, а попросити чи натякнути, але так, щоб він відчув, що просто зобов’язаний виконати ваше бажання будь-що. Побудьте трохи хитрим маніпулятором.

Козоріг

У цей день вам важливо не заплутатися в тому, що ви встигли сказати вашій коханій людині, а що ні. І що, до речі, ви говорили не йому, а його головному супернику. Саме це питання може стати сьогодні серйозним каменем спотикання та завдати вам багато різних неприємностей.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто залишитися без вас хоча б на хвилину, тому вона буде нескінченно вам дзвонити, надсилати вам СМС або просто думати про вас невтомно. Втім, останнє вашої життєдіяльності не заважатиме. Проте постарайтеся все ж таки завершити свої справи швидше.

Риби

Згадайте, як важко було дочекатися зміни і яким незбагненним щастям вона здавалася на початку нудного уроку. Сьогодні вам цей спогад стане в нагоді: у вашому особистому житті все буде дуже на це схоже. І потрібно просто зітхнути і чекати, не звіряючись кожні півхвилини з годинником, тому що якщо постійно з ними звірятися, час практично зупиняється.

Related Post

Грудень 2021 буде щасливим для знаків Зодіаку – дізнайтеся, що хорошого він принесе!Грудень 2021 буде щасливим для знаків Зодіаку – дізнайтеся, що хорошого він принесе!

З 22 ЛИСТОПАДА СОНЦЕ У СТРІЛЬЦІ. ЩО ЦЕ ПРИНЕСЕ ЗНАКАМ ЗОДІЯКУ? З 22 листопада 2021 року майже до кінця грудня Сонце перейде в оптимістичний і філософський знак Стрільця із пристрасного

12 серпня 2021 року Зорепад Персеїди принесе багатьом вдачу : астропрогноз для знаків Зодіаку12 серпня 2021 року Зорепад Персеїди принесе багатьом вдачу : астропрогноз для знаків Зодіаку

12 серпня – особливий день, тому що це час, коли зоряний потік Персеїди буде максимально інтенсивним. З давнини йому приписували багато корисних властивостей, так що астрологи вважають, що це буде

Гороскоп на 17 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 17 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 17 березня 2021 року Овен Зірки розташовані до Овнів сьогодні прихильно. Під особливим покровительством знаходяться люди, що займаються творчістю і вихованням. Щедро діліться з оточуючими душевним теплом. Ваша