fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось визначити своє місце у вашому житті. З’ясувати він це спробує або манівцями, що наводять питаннями і напівнатяками, або безпосередньо. Постарайтеся найбільш точно описати йому ситуацію, що склалася.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина підлаштовуватиметься під ваш настрій, бажання і забаганки, забуваючи при цьому про свої власні. Вам це, звичайно, подобатиметься, але довго він так не протримається: елементарно втомиться постійно заплющувати очі на себе. Чи не зловживайте.

Близнюки – Не бійтеся ваших оригінальних думок та ідей, навіть якщо вони вам здаються абсолютно божевільними. У будь-якому випадку, ваша половинка їх підтримає і зробить все можливе і неможливе, щоб вони втілилися в життя. Якщо це, звичайно, не ідеї про якнайшвидше розставання назавжди.

Рак – Раки, ви втомилися після роботи і хочете розтягнутися на весь зріст на дивані і подрімати? Немає жодних перешкод для цього. Зірки вважають, що ви можете відпочити без зайвих проблем. Переконайтеся лише, що сьогодні немає невідкладних справ. А якщо і є, немає таких справ, які не зміг би за вас зробити чоловік.

Лев – Сьогодні ваша кохана людина захоче усамітнитися ненадовго, і якщо ви будете їй у цьому перешкоджати, можете зіпсувати собі настрій на кілька днів уперед. Та й йому. Крім того, ваші відносини з ним можуть серйозно від цього постраждати, чого не хотілося б.

Діва – У цей день постарайтеся не давати волю своїм шкідливим звичкам, інакше лекцій про правильність поведінки та сенс життя з боку вашої коханої людини вам не уникнути. Втім, якщо вона все ж таки відбудеться, зовсім не обов’язково уважно вслухатися в кожне слово. Головне – вчасно кивати.

Терези – Сьогодні довіра стане каменем спотикання у ваших стосунках із вашою коханою людиною. Саме через його відсутність між вами можуть розгорітися досить спекотні суперечки, які можуть спричинити більш ніж неприємні наслідки. Намагайтеся вірити – і дайте можливість повірити у вас.

Скорпіон – Говорять, ніщо так не зближує, як спільна робота. Непогано б організувати щось на кшталт колективного трудового подвигу — будь-які інші способи проведення часу, швидше за все, призведуть до сварки.

Стрілець – Вам набридло одноманітність у ваших стосунках? Не засмучуйтеся, воно скоро перерветься, причому не сприятливим чином. Можливо, це буде сварка чи загальна проблема, яка застане вас струснутись та мобілізувати всі душевні сили на її вирішення.

Козеріг – Сьогодні зірки рекомендують вам помінятися ролями з вашою коханою людиною. Нехай він ненадовго збуде на вашому місці, а ви – на його. Це не означає, що чоловічій половині вашого тандему потрібно терміново робити собі макіяж, а жіночій шукати по всьому місту ідеальний букет. Однак у менш глобальних масштабах експеримент буде дуже корисним.

Водолій – Сьогодні вам не вистачатиме уваги з боку вашої коханої людини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб цей брак уваги відчувався їм якнайменше. Інакше вам доведеться весь день витратити на те, щоб його втішити і переконати у вашій до нього щирій прихильності.

Риби – У цей день вашій коханій людині доведеться нелегко під час спілкування з вами, тому що ви свято віритимете в те, що вона розуміє вас з півслова і ви гранично ясно все їй пояснюєте. Однак насправді все виявиться зовсім не так, і вам доведеться виступити у ролі терплячого наставника.

You cannot copy content of this page