fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

На жаль, у списку пріоритетів вашої коханої людини ви в цей день перебуватимете далеко не на першому місці. Навіть, можливо, не у першій десятці. Не намагайтеся розіпхати всі інші його життєві цінності, щоб над ними піднятися: ризикуєте скотитися ще нижче, причому вже назавжди.

Телець
21.04 – 20.05

Усі сьогодні будуть з вами ввічливі та офіційні. У цьому можна знайти своєрідну красу — зрештою, не можна ж фліртувати безперервно. Але якщо ви справжній майстер, ви зможете спробувати розтопити не такий лід, коли з’явиться полювання.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні Близнюків може відвідати щось глобальне – чи вас чекає візит натовпу далеких (або близьких) родичів з провінції, чи вашу голову відвідає чудова ідея про те, як було б непогано буквально із завтрашнього дня почати щось велике і серйозне. Але не поспішайте лякатися – трохи зачекайте, і привід для занепокоєння пройде сам собою. Родня довго не затримається, та й ідея піде.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви можете зробити неприємне відкриття щодо вашої половинки. А ви й не знали, що вона насправді така. Втім, це на краще: однією ілюзією у вас буде менше, а дорогу вам людину ви зможете оцінювати вельми адекватно.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина здасться вам дуже тендітною і вразливою, і вам дуже захочеться про неї подбати як слід, захистити її від усіх потенційних бід і негараздів, заступити від небезпек. Головне, не перестаратися у цій нелегкій справі та не стати нав’язливим.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині заманеться бути досить жорстоким по відношенню до вас. Можливо, це буде спроба вас виховати, прищепити вам любов до доброго вічного або розставити всі крапки над ним. Так чи інакше, постарайтеся стримати його виховний запал, показавши, що вам це не до вподоби.

Терези
24.09 – 23.10

Розслабтеся і пустіть все на самоплив. Навіть якщо у вас з вашою коханою людиною зараз виникають якісь проблеми, сьогодні ви їх вирішити все одно не зможете: не вистачить ні душевних, ні фізичних сил. Єдине, що ви можете зробити – це переконати себе у вірності життєвого правила: «Упрімось – розберемося».

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні буде зроблено все можливе, щоб робота завадила вашому тихому сімейному щастю. Так що вам доведеться неабияк піднапружитися, щоб встигнути додому вчасно. Втім, встигнете. Хоча, звичайно, у вашої сімейної половинки залишиться достатньо часу, щоб приготувати втомленим трудівникам заслужену вечерю.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви несподівано для себе виявите, що якийсь представник протилежної вам статі дуже вами зацікавився і не проти був би зав’язати найближче знайомство. Можливо, це справді та людина, яку ви шукали все життя, навіть якщо перше враження твердить вам про інше?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні головне для вас – бути максимально щирим із вашою коханою людиною. Будь-яка спроба обдурити його або видати йому бажане за дійсне буде моментально розкушена, виведена на чисту воду та покарана. Навіщо вам потрібні такі наслідки?

Водолій
21.01 – 18.02

Водолії, менше сьогодні розповідайте про свої сімейні проблеми стороннім людям, щоб не довелося потім каятися у своїй балакучості. Врахуйте – хоч би яка неприємність трапилася, завжди знайдуться люди, які знали, що так воно і буде. Обговоріть краще все у сімейному колі, і рішення прийде набагато швидше.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам варто задуматися про те, а чи не стати ближче вашій коханій людині, чи не зробити в напрямку до неї ще один крок, чи не простягнути йому руку. Можливо, настав час вийти на новий рівень стосунків, який вам сподобається набагато більше, ніж раніше.

You cannot copy content of this page