fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 жовтня 2022 року

Овен

Сьогодні ви будете швидкою психологічною допомогою для вашої коханої людини. Саме на ваші плечі ляже тягар відповідальності за вирішення його духовних, моральних та етичних проблем, а також за його душевну рівновагу. Тільки нехай це в звичку не входить!

Телець

Тельцям слід поновити родинні зв’язки, які давно не підтримуються. Постарайтеся згадати, чи немає у вас якоїсь рідні, з якою сьогодні можна було б поспілкуватися. Якщо вийде, ви можете бути приємно вражені.

Близнюки

Сьогодні вам варто нарешті звернути увагу на людину, яка так давно дивиться на вас захопленими очима і не може відвести від вас погляду. Можливо, і він вартий найпильнішої уваги з вашого боку з метою продовження знайомства?

Рак

Сьогодні вам заманеться романтики у ваших стосунках. Постарайтеся створити її своїми руками, не чекаючи на ініціативу з боку коханої людини. Він, швидше за все, надихнеться вашим прикладом і піде йому з великим задоволенням. Принаймні сподіватися на це варто.

Лев

Будьте відкриті не тільки вашій коханій людині, але й усьому світу! Його, напевно, порадує ваша відвертість, світла посмішка по відношенню до всіх і кожного і загальна сонячність. Та й оточуючим буде завдяки вам хоч трохи радісніше жити на цьому не завжди радісному світлі.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вирішити, що саме вона хоче зробити для вас хорошу. Однак щось хороше зробити потрібно буде неодмінно, тому вам варто гідно оцінити будь-які його спроби доставити вам задоволення, нехай навіть найнезграбніші.

Терези

Якщо ваш партнер – “мамин синочок”, сьогодні якраз саме час щось із цим робити. Спробуйте докласти необхідних зусиль для того, щоб хоч трохи змінити його! Якщо все марно, вирішіть у цей день, чи варто далі продовжувати ваші стосунки і чи готові ви миритися з його слабкостями.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде цікаво з’ясувати причини вашої поведінки. І навіть якщо ніяких особливих причин не буде, та й поведінка не сильно відрізнятиметься від звичайного, зірки рекомендують щось придумати, бо інакше вас запідозрять у нещирості.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розуміти вас з півслова, навіть якщо ви не будете подібно до сфінкса говорити загадками. Тому постарайтеся висловлюватися максимально ємно, стисло і доступно – тоді буде більша ймовірність того, що вас почують і зрозуміють.

Козеріг

Що може бути приємніше, ніж гарний вечір у хорошій компанії? Лише вечір у компанії з коханою людиною. Сьогодні вам пощастить поєднувати все це в одному. Вас обох, мабуть, запросять відзначити якусь важливу подію ваші спільні друзі. Вечір пройде в дуже теплій та дружній обстановці.

Водолій

Сьогодні вам досить непросто буде зрозуміти вашу кохану людину, її методи, бажання, наміри і зміст тих слів, які ви від неї чутимете. Однак якщо вам все ж таки вдасться – можете вважати, що ви пройшли іспит на спроможність як його друга половинка.

Риби

Сьогодні ви дізнаєтеся про те, що вашій коханій людині щось не подобається у вашій поведінці чи характері, але він чомусь протягом досить тривалого часу не наважувався вам про це розповісти. Що ж, краще запізно, ніж ніколи. Ще не пізно все змінити.

You cannot copy content of this page