fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Ніяке кохання ніякої сили не варте того, щоб руйнувати чуже щастя, ламати чужі почуття, розбивати чужу казку. Тому якщо герой ваших романтичних мрій вже є героєм чийогось роману, десять разів подумайте перш ніж наважитися його відбивати. Чи варто гра свічок?

Телець

Навіть якщо ви любите якогось представника протилежної статі тільки як друга і навіть не думаєте про нього як про потенційну кохану людину, сьогодні помислити все ж таки варто. У всіх любові одне джерело і одна сутність, а значить, одна спокійно може перетекти в іншу.

Близнюки

Сьогоднішній вечір зірки рекомендують вам провести у ресторані за келихами вина чи шампанського. Сюди ж чудово підійдуть пристрасні освідчення в коханні, розмови про спільне майбутнє тощо.

Рак

У цей день саме музика допоможе вам з вашою коханою людиною відчути особливе єднання душ. Головне, щоб музика була підібрана правильно, з урахуванням ваших настроїв та бажань. До такої сильної зброї потрібно ставитися дбайливо та обережно.

Лев

“Спільна праця – він покращує” – сказав би кіт Матроскін про ваш сьогоднішній день. Справді, сьогодні все варто робити разом: від чищення картоплі на вечерю до ухвалення серйозних рішень. Все-таки ви єдине ціле, не забувайте про це! А дві голови та чотири руки завжди краще, ніж половина цього набору.

Діва

Несподівану радість принесе будь-яка спільна діяльність, від вибору нового дивана до лагодження старого запорожця. Ви сьогодні працюватимете в одному ритмі і читатимете думки один одного, та так, що вам екстрасенси позаздрять. І власники іномарок, коли ви все ж таки відремонтуєте свій запорожець.

Терези

Час задуматися про те, що ви ще не встигли зробити – і терміново почати це здійснювати. Складіть разом із вашою половинкою список задоволень, який ви хочете отримати від найближчих двох-трьох тижнів. І починайте втілювати його у життя.

Скорпіон

Сьогодні ви зрозумієте, що вашій коханій людині зовсім не потрібна ваша турбота про її здоров’я: вона цілком справляється і без неї. Нехай ця новина вас не засмутить і не збентежить: все одно ви більш ніж потрібна для нього людина, і це заперечувати безглуздо.

Стрілець

Сьогодні все в цьому світі вас радуватиме: від погоди до погляду вашої коханої людини. Ваше завдання – зробити так, щоб і вашу половинку все тішило. Уявляєте, як вам здорово і цікаво радітиме разом?.. Тільки зробити це буде не так просто, доведеться докласти максимум моральних і, можливо, навіть фізичних зусиль.

Козоріг

Ви зробили все, що могли. Ви точно знаєте, що більше для вирішення конфлікту ви нічого зробити не зможете. Більше того, ваша половинка також це розуміє. Вам потрібна третя сила, яка втрутиться у події, що відбуваються, і щось змінить. Можливо, не на краще. Станеться це сьогодні. Будьте готові до всього.

Водолій

Сьогодні ви тільки ближче до ночі зможете приділити вашій коханій людині достатню кількість уваги. До того цей процес буде для вас недоречним, проблематичним, скрутним, а тому – абсолютно безглуздим. Що вашу половинку, до речі, може дуже образити.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе як дуже розумну істоту, яка мислить і розуміє вас з першого слова і погляду. Наявністю такого у вашому житті можна лише пишатися. А ще оберігати його від будь-яких шкідливих впливів ззовні, щоб у вашому суспільстві йому теж було надійно та затишно.

You cannot copy content of this page