fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 червня 2022 року

Овен
Сьогодні ваша кохана людина настільки чітко слідувати наміченому плану, що вам час від часу ставатиме безмірно нудно: будь-які ваші бажання імпровізації та несподіванки будуть відхилятися із здивованим виглядом. Що ж, передбачуваність – синонім надійності.

Телець
Тельці сьогодні виблискуватимуть красномовством і виділятимуть ауру доброзичливості та взаєморозуміння. Партнер це оцінить і теж у свою чергу виявить чудеса розуміння та такту. Це чимало вас здивує – останнім часом йому це було так не властиво! У результаті ви обоє прийдете до повного консенсусу.

Близнюки
Нині навіть найжиттєрадісніших представників вашого знака Зодіаку може відвідати щемливе почуття того, що щось пішло, і вже не повернеться. Подивіться на цю проблему з іншого боку, адже все нове – добре забуте старе. Погортайте альбоми з фотографіями, знайдіть стару записну книжку – чи не спаде на думку розшукати того, з ким ви давно вже не бачилися?

Рак
Сьогодні вашій коханій людині доведеться несолодко, бо характер у вас виявиться явно не медовим. Що ж, бувають такі дні, і до них доводиться ставитися з терпінням і розумінням. Головне, щоб вони не увійшли до звички, інакше особисте щастя може розбитися про побут.

Лев

Все горе – від розуму. Навіть у найрозумніших психологічних книжках можуть написати щось таке, що вам зовсім не підійде і лише заважатиме у побудові та улагодженні стосунків з вашою коханою людиною. Краще відкиньте розумні поради розумних психологів і дійте на свій страх та ризик.

Діва
Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви дуже змінилися за той час, що вона вас не бачив, причому не лише за поведінкою чи характером, але навіть зовні. Це, безперечно, змінить ваші з ним стосунки, але наскільки сильно і в який бік – невідомо.

Терези
Цілком природно, що у вас є якісь таємниці від вашої коханої людини. Проте сьогодні вони можуть стати для нього дійсністю. Єдине, що у ваших силах зробити – подати їх під потрібним соусом, щоб йому не так боляче їх сприймати. Непросте випробування для стосунків.

Скорпіон
Сьогодні ви будете розчаровані у вашій коханій людині. Не дуже серйозно, проте дуже відчутно для того, щоб задуматися, а чи варто вам і надалі розвивати ваші стосунки так, як вони розвиваються зараз – чи краще пошукати якусь іншу дорогу?

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині буде важко розібратися зі своїми проблемами самостійно, без вашої безпосередньої допомоги. Навіть якщо він у вас її не попросить, не соромтеся її запропонувати. Можливо, він просто надто гордий чи сором’язливий.

Козеріг
Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина – скарб. Але не в сенсі скриня з дорогоцінними металами, зарита в землю з незрозумілими цілями, а цілком собі справжнє, володіння яким є щастям, причому таким, що бажаючі вам позаздрити встануть у довгу чергу.

Водолій
Мабуть, для того, щоб домогтися чогось від вашої коханої людини, вам сьогодні доведеться пограти в заїжджену платівку, тобто без кінця повторювати те саме прохання або один і той же аргумент. Так, його це дратуватиме шалено, але ефекту краплі, яка камінь точить, ви досягнете.

Риби
Ви втомилися. Втомилися настільки, що на особисте життя жодних сил не вистачає. Якщо ваша половинка погодиться провести незабутній вечір, масажуючи вам спинку або варячи вам каву, то вона воістину скарб, який не можна упускати! На такий подвиг будуть згодні деякі.

You cannot copy content of this page