fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 грудня 2021 року

Овен

Що б ви не робили сьогодні – кохання вашої половинки вас зберігає. Вона буде вашим головним талісманом і захистить від усіляких бід та напастей. Тому всі ризиковані справи вдадуться. Втім, не варто випробувати талісман на міцність, витрачати всю його енергію за один раз. Він вам ще може стати в нагоді!

Телець

Нині щось змусить вас згадати давно минулі дні. Не факт, що своїми спогадами вам варто ділитися краще насолодіться ними самі. Не кожен оцінить ніжність у вашому голосі при розповіді про минуле кохання.

Близнюки

Ви уважні та попереджувальні. Ви робите все для того, щоб ваша кохана людина була щасливою. Втім, взаємністю вам відповідають не завжди – і це вас кривдить. Спробуйте виявляти трохи менше уваги вашій половинці. Вона це точно помітить, замислиться, чому так сталося і, можливо, зробить правильні висновки.

Рак

Сьогодні ваше спілкування з вашою коханою людиною буде дуже серйозним та докладним. Ви обговорите всі загальносвітові проблеми, включивши в їх список та проблему ваших з ним взаємовідносин, і навіть деяким з них знайдете рішення. Хочеться вірити, що можна здійснити.

Лев

Не варто сьогодні соромитися виявляти свої почуття, демонструвати вашій коханій людині та оточуючим їх наявність та силу. Ваша щирість буде життєво необхідна вашій половинці, як і вашому з ним тандему в цілому. Будьте щирими та відкритими.

Діва

Сьогодні вам час від часу здаватиметься, що ваша кохана людина – зовсім не та, з ким ви спілкувалися протягом довгого часу, що її непомітно підмінили і тепер перед вами стоїть нова, невідома особистість. Можливо, навіть не особливо вам приємна та симпатична.

Терези

Сьогодні не варто якось форсувати події у вашому особистому житті. Нехай краще мірно йдуть своєю чергою, нікого не напружуючи і не примушуючи до будь-яких рішучих дій. Ані ви, ані ваша половинка цього дня на них просто не будете здатні.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вас втрачати. Навіть якщо те, що відбуватиметься між вами, втратою можна буде назвати лише з дуже великим перебільшенням, все одно його нервуватиме ситуація, що складається. Постарайтеся не забувати це.

Стрілець

Стрільцям сьогодні небеса рекомендують зайнятися придбанням (або отриманням дар) братів наших менших на радість дітям. Адже маленький друг їх так потішить! Тільки зірки не рекомендують заводити великих тварин. Йдеться лише про рибки, хом’ячки, морські свинки або, в крайньому випадку, хвилясті папужки.

Козоріг

Сьогодні ви цілком здатні на те, щоб зробити необачний вчинок по відношенню до вашої коханої людини. Тому перш ніж вчинити тим чи іншим чином, подумайте над тим, як ваша половинка відреагує на ваші слова чи дії.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно переконати вас у тому, що ви потрібні їй такою, якою ви є, а не такою, якою хочете стати рано чи пізно, так чи інакше. Проте постарайтеся йому все ж таки повірити: вам же від цього легше буде жити.

Риби

Сьогодні зірки рекомендують вам одягнутися якомога яскравіше та святково – і по можливості провести ніч у величезній компанії. Серед гостей, напевно, знайдеться представник протилежної статі, який зверне на вас увагу та спробує підібратися ближче до вашого серця.