fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп

Овен

У цей день вашій коханій людині буде непросто зрозуміти і прийняти той факт, що крім нього у вашому житті є ще якісь близькі та дорогі вам люди. Що ж, доведеться йому з цим упокоритися, особливо якщо вони не складають йому прямої конкуренції і не претендують на вашу руку та серце.

Телець

Повірте, вашій коханій людині є за що вас поважати. І якщо сьогодні ви помітите, що поваги у його відношеннях до вас недостатньо, варто замислитися: чи ви себе неправильно подаєте, чи він – герой не вашого роману. Залежно від того, який висновок ви зробите, розвиватимуться подальші події у вашому житті.

Близнюки

У вашої половинки зараз непростий період життя. Підтримайте її. Будьте сильним плечем, на яке можна спертися. Надійний фронт. Рятівним жилетом. Потерпіть її поганий настрій, сльози та важкі зітхання. Кохання, на жаль, – це не лише романтичні вечори на лавці під місяцем.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина дасть вам дуже цінну, але абсолютно марну пораду, яку практично неможливо буде втілити в реальному житті. Втім, хоча б вислухати його варто: може, знайдеться крихта здорового глузду в цьому величезному задумі?

Лев

Сьогодні ваша кохана людина принесе вам стільки щастя, тепла та радості, що ви і подумати не могли, що стільки може бути у вашому житті, та й взагалі хоча б теоретично. Намагайтеся утримати його в руках, не розгубити і не розхлюпати.

Діва

У цей день велика ймовірність конфлікту вашої коханої людини з вашими батьками. Цілком можливо, він буде заочним, тобто кому щось не сподобається виключно виходячи з ваших оповідань. Проте невдоволення якоїсь із сторін не уникнути. Доведеться вам мирити всіх.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина буде зайво ревнива і недовірлива, тому будьте готові до того, щоб виправдовуватися за кожну вашу дію, слово чи бажання. Всі вони здаватимуться вашій половинці більш ніж підозрілими, а тому безмежно поганими.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам переосмислити все те, що сталося між вами та вашою коханою людиною за останні дні. Якщо ви не бачите жодних змін – одна з двох: або ви сліпі, або їх потрібно негайно влаштувати.

Стрілець

Сьогодні ви зрозумієте, що у вашої коханої людини є якесь своє життя і якісь його куточки, в яких вам немає місця. Просто тому, що ви різні і ніколи не станете однаковими, тому що однаково заряджені частинки відштовхуються, як відомо з курсу фізики.

Козеріг

Цього дня вам дуже захочеться дати своїй коханій людині тисячу й одну пораду, навчити її жити та облагодіювати своїм багатим життєвим досвідом. Що ж, може, справа ця і добра. Однак постарайтеся не бути нав’язливим, інакше вашого суспільства почнуть уникати, і ваш досвід залишиться незатребуваним.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина поведеться зовсім не так, як ви планували, що вас дуже засмутить і здивує, бо ваш сценарій розвитку подій виявиться ні на що не придатним. Втім, сюрпризи та несподіванка – це завжди приємно та цікаво. Розслабтеся та отримуйте від них задоволення!

Риби

Сьогоднішній день наповнений ностальгією. Чому б і вам не згадати своє перше шкільне кохання? Або не першу, але найсильнішу – не так важливо. Зателефонуйте їй, і вона, напевно, вам зрадіє. Побачення можете призначити на тому самому дворі під тим самим деревом. А може, ще й у той самий костюм влізти зможете?

Related Post

Гороскоп на 17 вересня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 17 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Намагайтеся зберігати самовладання та тримати себе в руках. Важливо не гарячкуватись, якщо щось йде за планом, діяти спокійно та послідовно. День більше підійде для завершення старих справ, ніж для

Гороскоп на 9 лютого 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 9 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Початок дня складеться вдало, якщо ви зосередитеся на найважливіших справах. Ви зможете досягти помітних успіхів, не допустіть навіть дрібних помилок. Ймовірно вдале рішення з юридичних і майнових питань. Намагайтеся

Ранковий гороскоп на 11 квітня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 11 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп Овен Найпрекрасніші відкриття, як відомо, народжуються на стику різних наук. Сьогодні ви можете досягти чогось незвичайного, якщо приймете цей факт до уваги. Телець Сьогодні ви будете одним із