fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп

Овен

У цей день вашій коханій людині буде непросто зрозуміти і прийняти той факт, що крім нього у вашому житті є ще якісь близькі та дорогі вам люди. Що ж, доведеться йому з цим упокоритися, особливо якщо вони не складають йому прямої конкуренції і не претендують на вашу руку та серце.

Телець

Повірте, вашій коханій людині є за що вас поважати. І якщо сьогодні ви помітите, що поваги у його відношеннях до вас недостатньо, варто замислитися: чи ви себе неправильно подаєте, чи він – герой не вашого роману. Залежно від того, який висновок ви зробите, розвиватимуться подальші події у вашому житті.

Близнюки

У вашої половинки зараз непростий період життя. Підтримайте її. Будьте сильним плечем, на яке можна спертися. Надійний фронт. Рятівним жилетом. Потерпіть її поганий настрій, сльози та важкі зітхання. Кохання, на жаль, – це не лише романтичні вечори на лавці під місяцем.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина дасть вам дуже цінну, але абсолютно марну пораду, яку практично неможливо буде втілити в реальному житті. Втім, хоча б вислухати його варто: може, знайдеться крихта здорового глузду в цьому величезному задумі?

Лев

Сьогодні ваша кохана людина принесе вам стільки щастя, тепла та радості, що ви і подумати не могли, що стільки може бути у вашому житті, та й взагалі хоча б теоретично. Намагайтеся утримати його в руках, не розгубити і не розхлюпати.

Діва

У цей день велика ймовірність конфлікту вашої коханої людини з вашими батьками. Цілком можливо, він буде заочним, тобто кому щось не сподобається виключно виходячи з ваших оповідань. Проте невдоволення якоїсь із сторін не уникнути. Доведеться вам мирити всіх.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина буде зайво ревнива і недовірлива, тому будьте готові до того, щоб виправдовуватися за кожну вашу дію, слово чи бажання. Всі вони здаватимуться вашій половинці більш ніж підозрілими, а тому безмежно поганими.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам переосмислити все те, що сталося між вами та вашою коханою людиною за останні дні. Якщо ви не бачите жодних змін – одна з двох: або ви сліпі, або їх потрібно негайно влаштувати.

Стрілець

Сьогодні ви зрозумієте, що у вашої коханої людини є якесь своє життя і якісь його куточки, в яких вам немає місця. Просто тому, що ви різні і ніколи не станете однаковими, тому що однаково заряджені частинки відштовхуються, як відомо з курсу фізики.

Козеріг

Цього дня вам дуже захочеться дати своїй коханій людині тисячу й одну пораду, навчити її жити та облагодіювати своїм багатим життєвим досвідом. Що ж, може, справа ця і добра. Однак постарайтеся не бути нав’язливим, інакше вашого суспільства почнуть уникати, і ваш досвід залишиться незатребуваним.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина поведеться зовсім не так, як ви планували, що вас дуже засмутить і здивує, бо ваш сценарій розвитку подій виявиться ні на що не придатним. Втім, сюрпризи та несподіванка – це завжди приємно та цікаво. Розслабтеся та отримуйте від них задоволення!

Риби

Сьогоднішній день наповнений ностальгією. Чому б і вам не згадати своє перше шкільне кохання? Або не першу, але найсильнішу – не так важливо. Зателефонуйте їй, і вона, напевно, вам зрадіє. Побачення можете призначити на тому самому дворі під тим самим деревом. А може, ще й у той самий костюм влізти зможете?

You cannot copy content of this page