fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні ви з подивом оглянетеся назад і побачите себе у минулому. І дуже здивуйтеся, як ви могли бути такою, зустрічатися з цією людиною, та ще й поводитися таким чином. Втім, якби у вашому житті не було цього періоду, можливо, ви ніколи не були б щасливі в особистому житті так, як зараз.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні вам раптом дуже захочеться про когось дбати. Швидше за все, вашою жертвою стане ваша кохана людина. Вашої ніжності та турботи буде стільки, що вона обрушиться на нього як відро води. Причому або крижаною, або киплячою. Так що йому, мабуть, не позаздриш… Може, варто підігріти чи охолодити?

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогоднішній день буде для вас нелегким. Періодично вам здаватиметься, що жодна жива душа вас не розуміє, бо зрозуміти просто не здатна. Ваша кохана людина, на вашу думку, теж ставитиметься до цієї множини тих, хто не розуміє. Можливо, варто подумати про те, що все може бути і по-іншому?

Рак
22.06 – 22.07
У цей день вам особливо непросто змусити себе пояснити ту чи іншу очевидну істину вашій коханій людині. Ви чомусь будете на двісті відсотків впевнені, що він вас все одно не зрозуміє. Можливо, не варто заздалегідь ставити на ньому хрест, а для початку спробувати щось зробити?

Лев
23.07 – 22.08
Вирушайте разом за покупками. Сьогодні винятково сприятливий день для шопінгу. Всі необхідні речі будуть потрапляти на очі майже відразу, причому ціни вас приємно здивують. Навіть якщо один із вас ненавидить купувати – сьогодні це принесе вашій парі виняткове задоволення.

Діва
23.08 – 23.09
На жаль, на сьогодні про особисте життя доведеться забути. Цілком. Інакше ви можете втратити або друга, або роботу, або значний прибуток. Спробуйте пояснити це вашій половинці. Тільки побоюйтеся подібної реакції: «Вони тобі важливіші, ніж я!» У разі її наступу варто замислитися над тим, а чи потрібні вам такі стосунки взагалі.

Терези
24.09 – 23.10
У цей день вам просто необхідно оточити себе максимальною кількістю дорогих для вас людей. Улюблена людина, батьки, родичі… Якщо коханих людей більше, ніж один, то краще вибрати суспільство найулюбленішого: цього дня не варто собі відмовляти в задоволенні бути лише поряд з тими, хто вам справді приємний.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вашій коханій людині буде невтямки, чому ви так дивно, неадекватно і нетривіально поводитеся. Напевно, він навіть почне з’ясовувати підґрунтя таких незвичайних реакцій на його звичайні дії, проте навряд чи щось у нього вийде: ви й самі пояснень не знатимете.

Стрілець
23.11 – 21.12
Навіть якщо у вас є кохана людина, це зовсім не означає, що ви не маєте права навіть дивитися на протилежну стать. Чи не рано ви надягаєте на себе паранджу? Вам ніхто і ніколи не зможе заборонити поспілкуватися із другою половинкою вашого друга, наприклад. Розмова та погляд – це ще зовсім не зрада!

Козеріг
22.12 – 20.01
Сьогодні вам слід задуматися про те, що добре б зробити сюрприз вашій коханій людині на честь якогось свята, що наближається. Для того, щоб сюрприз вийшов дійсно хорошим, добротним та якісним, вам варто серйозно до нього підготуватися.

Водолій
21.01 – 18.02
Водолії можуть зіткнутися з дуже образливою ситуацією – ймовірно розбіжність із коханою людиною по фазі. Чи ви будете завалені справами по горло, поки він буде маятися неробством і телефонувати вам кожні півгодини, цікавлячись, коли ж ви, нарешті, плюнете на все і з’явитесь перед його світлими очима, чи навпаки – ви страждатимете, чекаючи, поки він звільниться. Нічого не вдієш – нині просто не ваш день.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні щастя в особистому житті звалиться на вас несподівано, причому в таких кількостях, про які ви навіть мріяти не сміли. Однак якщо ви забариться і не підставите під нього руки (голову?), воно впаде повз і розіб’ється на тисячі дрібних уламків.

You cannot copy content of this page