fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 листопада 2021 року

Овен

Сьогоднішній день помітно покращить ваше порозуміння з дітьми. Зірки радять вам приділяти більше часу вашим нащадкам, які саме сьогодні особливо сильно вас потребуватимуть. Почитайте їм книжку і дайте відповідь на всі їхні запитання – час пролетить непомітно і з користю як для них, так і для вас.

Телець

Сьогодні поведінка вашої коханої людини зовсім не буде схожою на святкову: вона постійно дратуватиметься, зриватиметься на вас через дрібниці і взагалі поводитиметься досить неадекватно. Можливо, він просто хвилюється перед зміною погоди?

Близнюки

Сьогодні ви будете не в змозі діяти так, як каже вам ваше серце, а отже, доведеться прислухатися до голосу розуму або вашої коханої людини, яка чудово вдасться цей голос копіювати. Не найприємніше заняття, але все ж.

Рак

Сьогодні вам варто зайнятися разом будь-якою марною справою. Наприклад, позбирати пазл на тисячу частинок або пограти у підкидного дурня.

Це дозволить вам відволіктися від непотрібних думок і вдосталь повеселитися! А потім довго розповідати, як чудово ви провели спільну пору доби.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко визнати вашу правоту і беззаперечно їй підкоритися. Йому постійно хочеться знайти якусь каверзу у ваших словах або вашій істині, благо день буде до цього розташовувати. Постарайтеся припинити всі подібні неподобства.

Діва

Сьогодні для вас буде дуже важливо довести розпочате до кінця, хоч би як складно і навіть нереально це не було. Ваше особисте життя може дуже виграти, якщо ви досягнете тієї мети, яку придумали собі вчора увечері чи цього дня зранку. Будьте наполегливими.

Терези

Ви сьогодні абсолютно чітко знаєте, що можна і що не можна. Причому, звідки ви взяли ці обмежувачі – не знаєте навіть ви. Проте всі ваші близькі та рідні зобов’язані цьому слідувати, щоб не нарватися на ваш праведний гнів. Розкажете потім, як бути суворим охоронцем вдач?

Скорпіон

У цей день вас дуже легко зачепити за живе, поранити чи образити. Звичайно, ваші рідні, кохані та близькі це помітять і будуть активно щадити ваші почуття, однак і вам слід за собою наслідувати. Якщо ви заздалегідь знатимете, що завдасть вам болю, краще цього по можливості уникнути.

Стрілець

Сьогодні не варто бути занадто відвертими із вашою коханою людиною. Швидше за все, вас не зрозуміють і не оцінять, та ще й звинуватить у безхарактерності. Втім, її можна назвати беззахисністю, що для жінки є безперечним плюсом. Про чоловіка такого не скажеш.

Козоріг

Сьогодні у вас буде можливість в черговий раз переконатися в тому, що у вашої коханої людини є почуття гумору, причому унікальне і приголомшливе. Після такого спілкування і прес качати не треба: м’язи самі накачаються від безперервного сміху.

Водолій

Сьогодні ви зрозумієте, що ви з вашою коханою людиною – єдине ціле, яке не можна розділити навіть якщо дуже постаратися. Тільки ось намагатися все ж таки не варто, інакше несподівано може і вийти – різні дива у світі відбуваються. Таке вам, мабуть, ні до чого.

Риби

“Не варто прогинатися під мінливий світ – нехай краще він прогнеться під нас” – це сьогодні девіз вашого дня. Ви намагатиметеся змінити обставини та людей навколо себе. Вашій половинці дістанеться найбільше. І це при тому, що проблема не в них, а у вас.

Related Post

На 3 знаки зодіаку чекає небувалий фінансовий успіх у ці 5 днівНа 3 знаки зодіаку чекає небувалий фінансовий успіх у ці 5 днів

На представників цих сузір’їв чекає небувалий фінансовий успіх Зміна пір року обіцяє деяким представникам зодіакального кола позитивні зміни у житті. Астрологи позначили знаки зодіаку, яким особливо посміхнеться фортуна, що гарантує

Гороскоп КОХАННЯ на 18 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 18 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ви можете несподівано для себе закохатися. Зірки не обіцяють вам глибокого і сильного почуття, проте пронизливим воно буде точно. Тому краще за приготування їжі й

Новий Місяць 10 липня 2021 року: ключ до успіху для кожного знака Зодіаку: Підказки від астрологівНовий Місяць 10 липня 2021 року: ключ до успіху для кожного знака Зодіаку: Підказки від астрологів

Молодик – найважливіший, але дуже короткочасний період місячного місяця, в який місячна енергія оновлюється і цикл починається заново. У липні це 10 число. Астрологи розповіли, яким буде ключ до успіху