fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Скажіть, Овни, не вважайте за працю, коли ви востаннє читали гарну книгу? Чи не пригадаєте? Зірки наполегливо радять вам зайнятися цим. Ви подасте дуже добрий приклад дітям. Вони побачать вас, нарешті, не за Марініною чи Дашковою. Російська класика дозволить вам краще зрозуміти самих себе та світ навколо вас.

Телець

Сьогодні нікого не бійтеся: люди здебільшого бажатимуть вам тільки добра. А вже ваша кохана людина особливо. Йому ніби ви особливо дорогі в задоволеному і щасливому стані. Втім, голову і пильність теж втрачати не варто, стануть у пригоді про всяк випадок.

Близнюки

Те, що вам здається дрібницею, чимось незначним і минущим, насправді є дуже важливим, фактично визначальним у ваших стосунках. Сьогодні вам доведеться з’ясувати, що це, і виходячи зі зробленого висновку разом придумати, що з усім цим робити далі. Не поспішайте, часу у вас багато.

Рак

Сьогодні вам доведеться довго і досить важко надолужувати упущене у ваших стосунках з вашою коханою людиною. Втраченого виявиться так багато, що час від часу у вас руки будуть опускатися перед обсягом роботи. Проте боятися не варто: все вийде та все встигне.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто догодити вам, бо ви будете досить вибагливі та примхливі у ваших бажаннях. Може, не варто так зловживати його благородством та бажанням вам допомогти? Ці якості мають властивість рано чи пізно закінчуватися.

Діва

Постарайтеся сьогодні реагувати максимально швидко та адекватно на будь-яке слово вашої коханої людини, на будь-який її жест чи знак. Від швидкості вашої реакції залежатиме ваше спільне благополуччя хоча б на цей день. Можливо, і кілька наступних.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим фактом, що ви її любите не так, як вона вас. Можливо, занадто сильно, а може, занадто слабко – залежить від конкретної ситуації. Однак так чи інакше він спробує зрівняти ваші сили.

Скорпіон

Сьогодні вам буде шкода розлучатися з якимсь етапом у вашому особистому житті, оскільки він приніс вам так багато гарних, яскравих, світлих та незабутніх хвилин. Постарайтеся все ж таки зробити це без особливого жалю, бо попереду на вас чекає багато всього дійсно захоплюючого.

Стрілець

Сьогодні ви будете надзвичайно оптимістичні, і ніяка, навіть найбезрадісніша подія не буде здатна вас з цього стану вивести. Постарайтеся передати його та вашій коханій людині, щоб і для нього цей світ хоча б ненадовго забарвився у всі кольори веселки.

Козеріг

Сприятливий для епістолярного жанру. Напишіть сьогодні вашій коханій людині про свої почуття, причому краще не клавіатурою по монітору, а ручкою або олівцем по паперу. І повісьте на чільне місце, можна навіть у рамочку. Або фарбою асфальту під його вікнами – тоді це надовго залишиться…

Водолій

Сьогодні у вашому житті з’явиться хтось, хто складе серйозну конкуренцію вашій коханій людині. Можливо, у нього очі будуть блакитніші, або він виявиться чутливішим до ваших настроїв, або матиме щирі почуття гумору… З вибором зірки поспішати не рекомендують: трохи часу на роздуми у вас все ж таки є.

Риби

Сьогодні вам буде здаватися, що хтось дуже хоче сісти до вас на шию. Можливо, навіть ваша кохана людина. Проте це може бути як істинним, і помилковим однаково. Ваше завдання – зробити все можливе для того, щоб якщо таке бажання і існує, воно нізащо не реалізувалося б.