fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 лютого 2023 року

Овен – Що вам важливіше: гроші чи щастя у коханні? Сьогодні це питання постане перед вами, і вибір буде не таким простим, як вам може це зараз здатися. Втім, він буде, а отже, найоптимальніший варіант стане вашим надбанням і, зірки сподіваються, вашою гордістю.

Телець – Тельці сьогодні в сім’ї мають якусь неординарну подію. Про всяк випадок приготуйтеся до неприємних сюрпризів, проте чекайте приємного. Зрештою, сприйняття новин багато в чому залежить від настрою.

Близнюки – Сьогодні у вас та вашої коханої людини можуть виникнути певні проблеми з представниками старшого покоління: наприклад, вашими чи його батьками. Тому зірки рекомендують вам обертатися виключно в колі ваших однолітків і тих, хто молодший за вас.

Рак – Ваша кохана людина сьогодні буде як ніколи незібрана, розсіяна і взагалі створюватиме враження інопланетянина. Прийде вам нести за нього повну відповідальність, керувати його діями і стежити за тим, щоб він усе робив правильно і вчасно.

Лев – Левам сьогодні краще було б жувати, ніж говорити. Але ж неодмінно знайдуться ті, хто заявить про свою дієту, їсти відмовиться і наговорить такого… Будьте обережні, навіть якщо вам не хочеться їсти – не кривдіть тих, хто хотів вам догодити. Особливо часто жертвами вашої нестримності ставатимуть мами та бабусі.

Діва – Виїзд на природу серед багатьох домочадців сьогодні не принесе бажаного відпочинку. Транспорт (як громадський, так і особистий) вередуватиме щосили, а погода виявиться категорично незгодною зі своїм власним прогнозом.

Терези – Цього дня вашій коханій людині буде дещо незатишно поряд з вами, тому вона постарається якимось чином збільшити дистанцію між вами, хоч би на невеликий проміжок часу. Поставтеся до цього з розумінням: вже завтра все повернеться на своє коло.

Скорпіон – На жаль, сьогодні розлука неминуча. Ні, не назавжди, не бійтеся! Просто цей день ви з вашою коханою людиною через ті чи інші обставини проведете порізно. Напевно, надто пафосним буде твердження “відстань – найкраща перевірка для почуттів”, тому що відстань буде незначною, та й розлука скоро закінчиться.

Стрілець – Сьогодні у вас з’явиться унікальний шанс відчути себе дорослою, самостійною та сильною особистістю. Навіть якщо зазвичай ви є повною протилежністю цьому образу. Ваша половинка буде приємно вражена вашими новими якостями. Намагайтеся їх не розгубити з часом.

Козеріг – Сьогодні ви зрозумієте, що ви не самотні в цьому світі, навіть якщо ваше особисте життя на сьогоднішній день не можна вважати успішним та зразковим. Крім коханої людини у вас багато друзів, рідних і просто небайдужих до вас людей, чому вам варто активно радіти!

Водолій – Сьогодні сприятливий день для того, щоб познайомити вашу кохану людину з батьками або друзями – загалом, з тими, хто вам близький і дорогий. Саме в цей день велика ймовірність того, що вони сподобаються один одному і тому дуже захочуть продовжити спілкування.

Риби – Сьогодні вам не варто забувати про те, що ваша кохана людина теж має право на власну думку та на власне бачення ситуації. Тому не варто надто на нього тиснути і домагатися від нього будь-якої певної реакції на ваші слова та дії.

You cannot copy content of this page