fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Вечір стане оптимальним часом для того, щоб провести його разом. Причому бажано в чотирьох стінах не сидіти, а вийти кудись прогулятися, насолоджуючись суспільством один одного. І нехай навіть можливі опади не змінять цих планів!

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти причини, які спонукали вас до тієї чи іншої дії. Він буде ці самі дії трактувати зі свого погляду, і цілком може обізвати їх неприємними для вас і досить різкими словами. Постарайтеся все ж таки пояснити йому свою позицію.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться постійно перебувати поряд з вами, навіть якщо ви у свою чергу мріятиме про самотність із книгою, телевізором чи музикою наодинці. Вирішити ситуацію буде непросто, проте компроміс можна знайти завжди.

Рак
22.06 – 22.07

Саме сьогодні вам варто нарешті зробити рішучий крок, на який ви так довго не могли зважитися. Якщо вам давно хотілося розлучитися з вашою коханою людиною, почати зустрічатися з симпатичним вам представником протилежної статі або зробити пропозицію руки і серця, більш слушного дня не придумати.

Лев
23.07 – 22.08

Не поспішайте! Якщо ви сьогодні зізнаєтесь вашій половинці у коханні – то що залишиться на завтра? Перший поцілунок, перше визнання – це такі коштовності, які треба витрачати акуратно, бо у житті кожної пари вони бувають лише один раз. Сьогодні не найкращий день для таких витрат.

Діва
23.08 – 23.09

Найбільша неприємність, яку, ймовірно, вам доведеться пережити в цей день – це поломка нігтя. Люди, які цього не бояться, мабуть, забудуть удома запальничку або зіткнутися з якоюсь іншою проблемою цього роду. Оскільки ваша сім’я в цьому випадку зовсім не винна, хочеться вірити, що ви до неї претензій не матимете. Тому що до вас сьогодні гарантовано поставляться з усією душею.

Терези
24.09 – 23.10

Підходящий день для возз’єднання двох одиноких сердець. Якщо ваше давно зайняте, ви можете спробувати пов’язати два інші серця – можливо і вийде.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам варто зберегти ваше здоров’я і уникати будь-яких заходів, які могли б йому нашкодити. Тому навіть якщо ваша кохана людина запропонує вам дуже романтичну прогулянку до пояса в кучугурі або обмерзлому даху, зірки рекомендують відмовитися.

Стрілець
23.11 – 21.12

Витратьте трохи часу та грошей і знайдіть вашій коханій людині іграшку, яка була б максимально схожа на неї обличчям, формою чи загальним настроєм. Саме сьогодні шанси знайти таке диво дуже великі. До речі, може статися і протилежне: купивши іграшку, ви можете зустріти людину, дуже на неї схожу, яка і виявиться вашою Долею.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день тільки номер телефону вашої коханої людини допоможе вам розібратися у ваших почуттях. Складіть його з вашим власним і спробуйте розділити отриману суму на якесь число, крім самого себе та одиниці. Чим більше дільників для числа знайдеться, тим більше шансів на те, щоб стати дійсно ідеальною парою.

Водолій
21.01 – 18.02

Кохає? Не любить? Від ваших рук сьогодні постраждає не одна ромашка. І навіть не дві. Перестаньте мучити нещасні квіти! Відверніться на щось інше. Книжку улюблену почитайте, хороший фільм подивіться. А відповідь прийде сама собою.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині захочеться бути з вами якнайдовше і брати якомога більшу участь у вашому житті. Якщо ви не погоджуєтесь з такою постановкою питання, краще дати зрозуміти це відразу, інакше потім доведеться довго і нудно з’ясовувати стосунки, що не потрібно ні вам, ні йому.

You cannot copy content of this page