fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 лютого 2022 року

Овен

Особисте та сімейне життя Овнів б’ють сьогодні ключем! Не виключено, що розвідним і один одного – нині слід зробити особливі зусилля, щоб дві сфери життя, які вам хотілося б утримати на відстані один від одного, не зіткнулися з диким брязкотом. Краще перечепити – не наривайтеся на неприємності. До речі, це стосується навіть тих, хто не схильний до ад’юльтера – адже людині завжди є, що приховувати.

Телець

Мабуть, вам шкідливо дивитися на всі боки. Дивлячись на інші щасливі пари, ви помічаєте вади у відносинах з вашою коханою людиною. Але замість того, щоб акуратно щось міняти, ви або ламаєте, або даремно засмучуєтеся. Може, порівнювати вас і тих, інших все ж таки не варто?

Близнюки

Будьте відкриті не тільки вашій коханій людині, але й усьому світу! Його, напевно, порадує ваша відвертість, світла усмішка по відношенню до всіх і кожного і загальна сонячність. Та й оточуючим буде завдяки вам хоч трохи радісніше жити на цьому не завжди радісному світлі.

Рак

Сьогодні доля дає вам унікальний шанс знайти своє особисте щастя або переконатися, що воно вже є. Що для цього треба робити – наперед невідомо. Ви самі все зрозумієте у процесі. Довіряйте своїм інтуїції та чуттям і робіть у повній відповідності з цими інструкціями.

Лев

Сьогодні постарайтеся ретельно розрахувати свій вільний час, бажано з точністю до хвилини або навіть до секунди, інакше проблем в особистому житті вам не оминути. Правда, вони можуть виявитися не такими і страшними, як ви могли собі уявити, проте все одно приємного в них буде мало.

Діва

Сьогодні вам знадобиться знання мови квітів, бо саме завдяки букету, який подарує вам ваша кохана людина або який подаруєте їй ви, буде зрозуміло, як ви один до одного ставитеся, що на вас чекає попереду і чого ви хочете від ваших стосунків. Тому будьте уважні та обережні!

Терези

Нині вашій коханій людині не доведеться довго вмовляти вас на ту чи іншу авантюру. Навпаки, ви будете в цьому відношенні куди ініціативніше за нього, і вже йому доведеться сумніватися в правильності та доцільності тих чи інших дій. Не варто його шокувати.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина може зізнатися вам у своїх почуттях, про які ви раніше і не підозрювали або дуже невиразно здогадувалися. У будь-якому випадку, його слова стануть для вас дуже приємною чи дуже неприємною несподіванкою. Намагайтеся відреагувати на них адекватно.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вгадати ваше найзаповітніше бажання і тим більше його виконати. Однак якщо в нього це все ж таки вийде, він зробить вас найщасливішим жителем цієї маленької блакитної планети. Може, варто все ж таки трохи йому натякнути на правильну відповідь?

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде зважитися на серйозні зміни у своєму особистому житті, які спричинять і серйозні зміни у вашому. Однак якщо ви йому трохи допоможете, це цілком можна буде виправити – було б бажання. А воно буде.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина без слів вас розумітиме. Зірки рекомендують скористатися цією перевагою і постаратися пояснити йому щось таке, що російська чи якась інша мова висловити просто не в змозі. Хіба що мова жестів виявиться гідним помічником.

Риби

Цього дня вас дуже легко зачепити за живе, поранити чи образити. Звичайно, ваші рідні, улюблені та близькі це помітять і активно щадитиме ваші почуття, однак і вам слід за собою наслідити. Якщо ви заздалегідь знатимете, що завдасть вам болю, краще цього по можливості уникнути.