fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться почути від вас щось ще окрім вашого стандартного набору компліментів, який ви щодня йому видаєте. Тому постарайтеся придумати щось нове, пікантне та оригінальне, що його приємно здивує.

Телець – Сьогодні вам доведеться повправлятися в оптимізмі і навчитися знаходити навіть у найбезрадіснішій ситуації позитивні моменти. А їх, повірте, чимало, варто лише захотіти, придивитись та побачити. Якщо у вас вийде – ваше особисте життя знову розквітне як травнева троянда.

Близнюки – Цього дня вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам своє почуття гумору. Не завжди те, що він говоритиме, буде справді смішним, але іноді його потрапляння в крапку будуть гідні овацій. Не скупіться на похвали, якщо вам подобаються веселі люди.

Рак – Сьогодні не варто занадто чіплятися до того, що каже вам ваша кохана людина. Можливо, подекуди в його словах проскакуватимуть певні неточності, та й вирази можуть виявитися не найвитонченішими, але приводом для розбору польотів це стати не повинно.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що у ваших з нею відносинах нічого не змінилося на гірший бік. Доведеться вам йому допомогти. Завдання виявиться не з простих, бо він упиратиметься в своїй помилці, причому дуже серйозно.

Діва – У цей день вашій коханій людині непросто буде зробити досить відповідальний вибір, і лише ваша порада і підтримка допоможуть йому зважитися на прийняття того чи іншого рішення. Тому постарайтеся максимально відповідально поставитися до поставленого перед ним і відповідно перед вами задачі.

Терези – Цього дня вашій коханій людині буде непросто перебувати поряд з вами протягом тривалого часу. Тому якщо він раптом намагатиметься усамітнитися, не варто йому перешкоджати: кожна людина має право на особистий кут, а то й на особисту печеру.

Скорпіон – Сьогодні варто зайти у пошуках своєї другої половинки на сайт знайомств. Свою анкету можна навіть не розміщувати: краще просто побродіть серед галереї осіб, які бажають терміново знайти своє кохання. Причому що терміновіше, то краще. Може, серед них затесався хтось близький вам за духом?

Стрілець – На вас дуже благотворно впливатиме вода. Купатися необов’язково, достатньо на неї подивитися. Краще, звичайно, у приємній вам компанії.

Козеріг – Цього дня вам дуже важливо буде довести розпочате до переможного кінця, хай це буде непросто. Однак ваша кохана людина дотримуватиметься тієї ж думки, що й зірки. Тому докладе всіх можливих та неможливих зусиль для того, щоб у вас все вийшло.

Водолій – У цей день якесь захоплення захопить вас настільки, що ви й думати забудете про вашу кохану людину, що їй буде дуже неприємно. Він навіть зробить з цього кілька далекосяжних висновків, боротися з якими вам згодом буде непросто.

Риби – Сьогодні шукайте подвійне дно у всьому, що вам каже ваша половинка. Цілком ймовірно, що сьогодні її промови будуть сповнені натяків, які ви просто повинні розглянути, інакше гріш вам ціна як близькій людині. З її погляду, зрозуміло. Втім, не варто шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо якщо її там немає.

You cannot copy content of this page