fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви з вашою коханою людиною говоритимете виключно мовою єхидства. Ті, хто погано знає ваш тандем, будуть свято впевнені, що ви сваритеся. А насправді вам так буде простіше, затишніше і комфортніше. Що ж, то тримати!

Телець
21.04 – 20.05

Якщо у цей день ви відчуєте у душі холод, швиденько організуйте посиденьки біля каміна. Вогонь можна і не розводити, та краще від цього утриматися, бо романтична обстановка спровокує багатообіцяюче продовження, а дрова, що горять, без нагляду залишати небезпечно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні будьте максимально уважні та доброзичливі до вашої коханої людини. Він повинен відчути, що ви поряд і залишитеся поряд, хоч би що трапилося. В іншому випадку вам стануть менше довіряти, а це перший крок до того, щоб почати віддалятися один від одного.

Рак
22.06 – 22.07

Для Раків нині корисні яскраві фарби. Влазити в костюм клоуна необов’язково — можна просто щось радісно розфарбоване подивитися. Чоловікам буде простіше — у їхньому випадку це цілком може бути старанно заштукатурене обличчя коханої. Хоча… Жінки можуть подивитись дзеркало.

Лев
23.07 – 22.08

У цей день вам нелегко буде прийняти вашу кохану людину такою, якою вона є. Тому ви всіляко намагатиметеся переробити його на свій лад, перекроїти під себе, змінити і зліпити по новій. А може, варто придивитися до того, що вже є і полюбити існуючу особистість, а чи не вигаданий образ?

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина недостатньо хороша для такого чудового звання. Що ж, наведіть собі всі аргументи за і проти, розставте всі пріоритети, а потім забудьте про них та послухайте своє серце. Воно-то і підкаже вам єдине правильне рішення.

Терези
24.09 – 23.10

Постарайтеся сьогодні не бути надто сентиментальним, хоч це буде й нелегко. Вашій коханій людині не вдасться розвіяти ваш сум, навіть якщо він цього дуже захоче, а таке бажання малоймовірне. Так що пустити сльозу ви зможете тільки віч-на-віч із собою, а це зовсім не так цікаво.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У жодному разі не будуйте ніяких припущень і не розвивайте теорій чому у вас цього разу нічого не вийде з тим, щоб завоювати прихильність особи, що вам сподобалася. Ваші роздуми можуть бути невірними докорінно, і ви самі собі все зіпсуєте. Насправді все набагато простіше.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ввечері вам варто здивувати партнера знаннями в будь-якій несподіваній галузі. Причому відомості, які ви йому повідомите так, між іншим, будуть йому дуже цікаві і змінять думку про вас на краще. Тому з ранку варто прочитати щось пізнавально-розважальне.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо ви намагатиметеся перечекати проблемний час і жити в надії на кращі часи, весь вантаж за їхнім рішенням звалиться на вашу кохану людину і, цілком можливо, її придушить. Постарайтеся все ж таки полегшити його незавидну долю, візьміть частину вантажу на себе.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша половинка нагадуватиме стару, заїжджену платівку, бо кожну думку ви від неї почуєте щонайменше двічі. Реагуйте на це занудство відповідно: також станьте заїждженою платівкою. Це дозволить вам принаймні розуміти одне одного і, якщо і дратуватися, то одночасно.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині захочеться стати вам ще ближчим, ще ріднішим, ще необхіднішим. Він докладе для цього всіх можливих і неможливих зусиль. А ви постарайтеся його підбадьорити на нелегкій дорозі до вас назустріч, щоб цей шлях не здавався йому таким складним і тернистим.

You cannot copy content of this page