fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні у ваше особисте життя може увійти хтось несподіваний і непроханий, тим самим ґрунтовно його змінивши. Не біжіть від очевидного — політика страуса ніяк не змінить ситуацію. Вам необхідно зрозуміти та прийняти зміни.

Телець

Відчуйте себе чарівником! Будь-яке вираження любові та щирих почуттів привнесе в життя ваших близьких чимало радості та щастя, і вони у боргу не залишаться! Приголубити дітей, зателефонуйте батькам, приведіть в будинок бездомного кошеня (гаразд, згодні, тут ми переборщили – кошеня досить просто нагодувати). Життя таке недовговічне, не варто витрачати його на сварки.

Близнюки

В тихому болоті чорти водяться. Вам сьогодні палець у рот краще не класти: відкусіть по лікоть, причому з милою усмішкою. Втім, деякі заради вашої усмішки розлучаться зі своїм ліктем із превеликим задоволенням. Вам залишилося з’ясувати, хто саме – і застосувати максимум своєї чарівності.

Рак

Раки-жінки, конфігурація планет та зірок сьогодні не обіцяють нічого особливого. Для вас це звичайнісінький день. Його єдина особливість – можливість витратити більше грошей, ніж ви заробляєте. Але нехай вас це не турбує – чоловік покриє ваші витрати.

Лев

Сьогодні вдалий день для того, щоб капітально посваритися. Можна раз і назавжди, можна для профілактики, а можна і просто так – щоб випустити пар. Головне, щоб ваша кохана людина чітко розуміла мету подібних дій, інакше ефект може перевершити всі ваші очікування. Або не буде зовсім.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина ставитиме вам питання, відповіді на які буду вам здаватися очевидними і самі собою зрозумілими. Проте не варто дратуватись і просити його хоч трохи подумати самому. Простіше відповісти – менше образ та розладів буде.

Терези

Сьогодні вам доведеться вибирати між коханою людиною та сім’єю, тобто батьками, братами та сестрами, бабусями та дідусями. Намагайтеся докласти максимум зусиль до того, щоб жодна зі сторін не була скривджена, розчарована або розлючена.

Скорпіон

Сьогодні ви дізнаєтеся про себе від вашої коханої людини щось таке, що значною мірою розплющить вам очі і пояснить багато цікавих речей, над якими ви ніколи раніше не замислювалися. Що ж, залишається вірити в те, що отримані вами повідомлення виявляться приємними.

Стрілець

Стрільцям зірки порадили б сьогодні утриматися від походів у великі супермаркети та розкішні бутіки – витрачені гроші та куплені шмотки не додадуть мажорних ноток вашому настрою, а ваш супутник зовсім озвіріє від шопінгу. Або від його результатів – дивлячись по тому візьмете ви його із собою в магазини чи ні.

Козоріг

Сьогодні не варто вимагати від коханої людини дуже багато чого! Здається, ви поставили за мету позбутися всіх його недоліків за один день і перетворити його на людину вашої мрії. Але, по-перше, за один день суттєвих результатів ви все одно не досягнете, а по-друге, нудні лекції чи сварки – аж ніяк не найкраще вирішення проблеми.

Водолій

Постарайтеся сьогодні не відволікати вашу кохану людину від роботи, хоч це і буде досить проблематично. Сьогодні йому важливіше закінчити розпочату справу, ніж поспілкуватися з вами зайві п’ять хвилин. Що ж, значить, завтра він їх вам відшкодує, а сьогодні нехай собі працює спокійно!

Риби

Сьогодні день приємних несподіванок та радісних сюрпризів. Можливо, вони вплинуть на ваше особисте життя і внесуть свої корективи у ваше уявлення про те, яким воно має бути. Втім, якщо таких наслідків не буде – не засмучуйтесь.

You cannot copy content of this page