fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2022 року

Овен
Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь дуже цінну, на його думку, пораду. Тому навіть якщо ця порада вам зовсім не буде потрібна, постарайтеся її вислухати з розумним обличчям і хоча б вдатися, щоб збираєтеся йому наслідувати.

Телець
Сьогодні вам не варто надто вірити вашій коханій людині і сподіватися на те, що вона беззаперечно та оперативно виконає все те, що вам наобіцяла. Швидше за все це виявиться міфами, казками, фантастикою – чим завгодно, тільки не правдою. Що ж, бувають у житті прикрості…

Близнюки
Сьогодні вашої коханої людини дещо шокуватиме ваша оригінальність та ексцентричність. Він навіть не знатиме, соромитись йому за вас чи пишатися вами. Намагайтеся привести свою самобутність у відповідність до норм суспільства. Хоча б трохи…

Рак
Сьогодні велика кількість сторонніх справ заважатиме вашому особистому життю, що вас навряд чи потішить, а вже вашу кохану людину – тим більше. Прийде якось викроювати хвилини на спілкування з вашою половинкою. Можливо, краще відмовитися від нього зовсім?

Лев
Сьогодні вам варто придбати щось, що вас об’єднуватиме. Наприклад, одну простору сорочку на двох, щоб носити по черзі. Або прикраса на шию, що складається з двох половинок: одну половинку носить, інший – іншу. Зрештою, настав час вашому тандему придумати якусь символіку, одну на двох.

Діва
Безжально викидайте все старе, рвіть застійні стосунки, від яких відверто пахне болотом і пліснявою, і готуйтеся до нового, яскравого життя! Тільки в ажіотажі не позбавтеся випадково чогось дійсно цінного, важливого і необхідного у вашому житті.

Терези
У Терезів сьогодні в сім’ї майже все буде винятково добре. Це може навести вас на підозри, що десь щось не так, і від вас щось намагаються приховати. Не варто плекати свою недовірливість – вам все це здається. А якщо й не здається, краще було б скористатися моментом і відпочити душею, поки вам так намагаються догодити.

Скорпіон
Сьогодні вам прийде, мабуть, неприємна звістка. Той, з ким ви планували провести час, виявиться зайнятий, причому плани зміняться настільки різко, що ви не встигнете придумати, чим би втішити себе. Що ж, завжди залишається можливість зайнятися собою.

Стрілець
У цей день ви будете вразливі і уразливі, що виводитиме вашу кохану людину з себе. Тому постарайтеся скоротити спілкування з ним до мінімуму, особливо якщо вам не завжди вдається приховувати свої почуття. Завтра ви зрозумієте, що даремно ображалися на багато фраз і натяків, але може виявитися занадто пізно.

Козоріг
Сьогодні вам простіше вилити душу першому зустрічному, ніж пояснити, що з вами відбувається, близьким людям. Мабуть, так і слід зробити — краще, ніж мучитися невисловленим.

Водолій
Настав час згадати про своїх шкільних або інститутських друзів. Ви так давно не бачилися, що на хвилі ностальгії у людини, на яку ви давно поклали око, можуть виникнути й інші палкі почуття. Якщо б ви дійсно не відмовилися від того, щоб їх розпалити – напишіть йому або зателефонуйте.

Риби
Найкраще з мистецтв – кіно – готове взяти у вас участь. Інтелектуальніші розваги, звичайно, теж вітаються, але швидше за все, вам припаде до смаку хороший бойовичок під пару пляшечок пінного напою і кілька пакетиків чіпсів. Приємна компанія людини, з якою абсолютно необов’язково підтримувати постійну розмову зробить проведення часу зовсім гармонійним.

You cannot copy content of this page