fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 грудня 2021 року

Овен

Дозвольте собі сьогодні трохи побути дитиною. Ваша кохана людина, відповідно, виступить у ролі батька, і вам залишиться лише сподіватися, що вона буде лагідною і несуворою. Або в найгіршому разі справедливим. Заодно й дізнаєтесь, яке буде колись вашим дітям.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина відволікатиме вас від ваших надзвичайно ваших справ, що цілком може довести вас до білого жару і, відповідно, вашу половинку до сліз чи нервового зриву. Намагайтеся тримати себе в руках і контролювати ваші емоції.

Близнюки

Цього дня ваша кохана людина чимось вас злякає. Причому, мабуть, досить сильно. Втім, велика ймовірність і того, що він так жартує, дещо своєрідно. Тому, якщо переконаєтеся, що нічого страшного насправді не сталося, не застосуйте показати йому ваше невдоволення.

Рак

Цього дня зірки рекомендують вам не зациклюватися на власних відчуттях та переживаннях, а подивитися на світ навколо та на ваші стосунки зокрема очима вашої коханої людини. Швидше за все, ви зробите собі безліч разючих відкриттів, не всі з яких будуть вам приємні.

Лев

Помилуйте на текучу воду, подумайте про прекрасне. Коли ваше обличчя нарешті набуде вираження легкого смутку, а душа — стану загального умиротворення, можете йти спілкуватися з представниками протилежної статі. Вони оцінять.

Діва

Сьогодні не дозволяйте нікому давати вам будь-які поради щодо вашого особистого життя. Зрештою, воно ваше і тільки ваше, а значить, і помилки ви повинні робити в ньому самостійно. Спробуйте весь день прожити, керуючись вашим власним життєвим досвідом.

Терези

Ваша половинка сьогодні стане вашим сонцем. Вона цілий день освітлюватиме вам шлях, зігріватиме вас, заспокоюватиме і підтримуватиме. Отже, море вам буде по коліно. Тому що ви точно знатимете: у вас вірять і вас люблять. Незалежно від того, вийшло задумане чи ні.

Скорпіон

Ваші стосунки останнім часом нагадують прогулянки по лезу бритви із зав’язаними очима. Або гамлетівський вибір “бути чи не бути”. Сьогодні ви нарешті зможете відповісти на це питання із 99-відсотковою впевненістю. На жаль, сто відсотків вам ніхто гарантувати не зможе, тому деякі сумніви щодо правильності прийнятого рішення таки залишаться.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують вам довіритися до вашої інтуїції. Якщо безпосередньо в цю хвилину вам захочеться встати та піти – вставайте та йдіть, це буде найправильнішим рішенням. І навіть якщо вашій половинці така поведінка не сподобається, незабаром вона оцінить усю її правильність та закономірність.

Козоріг

Сьогодні вам буде світло і тепло просто тому, що в цьому світі є людина, яку ви любите. Не має значення, чи відповідають вам взаємністю – просто ви проживете цей день почуттям. А більшого й не треба.

Водолій

У цей день вашій коханій людині захочеться вразити вашу уяву чимось особливим, незабутнім і неповторним. Навіть якщо ви результат його роботи думки таким вважати і не будете, хоча б прикинетеся: нехай ваше захоплення спонукає його на нові, дійсно запаморочливі подвиги!

Риби

Кожне вимовлене вами слово буде сьогодні вагомим і значущим, кожен натяк сприйматиметься як керівництво до дії. Тому не кидайте їх на вітер, десять разів подумайте, перш ніж сказати. Інакше ваше особисте життя може набути дуже несподіваного обороту.