fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати вас у тому, що ваші дії не є істиною в останній інстанції, а тому потребують повторної перевірки, у тому числі і з її боку. Постарайтеся це взяти до уваги і не ображатися.

Телець –  Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим фактом, що ви його любите не так, як він вас. Можливо, занадто сильно, а може, занадто слабко – залежить від конкретної ситуації. Однак так чи інакше він спробує зрівняти ваші сили.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто створити для вас той світ, який вам потрібен. Напевно, основною причиною цього стане ваше нерозуміння того, що йому потрібне. Отже, ваше основне завдання – не придумувати велосипеда, а побудувати його за існуючими кресленнями.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що він не вартий того, щоб перебувати з вами поруч. Ваша мета – переконати його у зворотному, якщо ви, зрозуміло, хочете продовжувати з ним стосунки. Від ступеня вашої переконливості залежатиме яскравість блиску в його очах.

Лев – Левам цього дня краще перечитати улюблену книгу, краще, якщо вона буде про кохання. В знайомих рядках ви отримаєте натхнення та поради.

Діва – Сьогодні зірки рекомендують вам створити для вашої коханої людини максимальний затишок. Звичайно, оптимальним варіантом був би затоплений камін або випечені в пічці пиріжки, проте можна обмежитися і затишним нічником над кухонним столом, на якому стоятиме смачна вечеря з духовки.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині буде настільки непросто зрозуміти, що саме рухає вами в досягненні тієї чи іншої мети, що в якийсь момент вона навіть спробує відмовитися від цієї воістину шаленої ідеї. Чи не боїтеся ви втратити його довіру до вас таким чином?

Скорпіон – Сьогодні вам варто проявити максимум тепла та участі по відношенню до вашої коханої людини, бо їй і те, й інше знадобиться у величезних кількостях. Постарайтеся зробити все можливе, щоби все необхідне він отримав від вас і не пішов шукати допінг у суспільстві іншого представника протилежної статі.

Стрілець – Сьогодні вам знадобиться порада вашого друга. Він виявиться дуже цінним та своєчасним і допоможе вам налагодити стосунки з вашою коханою людиною. Однак, так чи інакше, не варто слідувати йому занадто досконало, бо абсолютних істин не існує.

Козеріг – Сьогодні вам захочеться згадати про справи давно минулих днів, перекази старовини суворої. Але бажано не в суспільстві вашої коханої людини. Можливо, йому це буде не дуже цікаво, а може, його інтерес буде надмірним, що порушить крихкість спогаду.

Водолій – Сьогодні вам не захочеться планувати ваше найближче та не найближче спільне майбутнє з вашою коханою людиною. Вам подобатиметься те, що з вами відбувається тут і зараз, а завтра буде завтра. Що ж, іноді можна пожити й у такий спосіб: дуже приємне заняття.

Риби – Цього дня найкраща порада щодо того, що робити далі з вашим особистим життям, ви отримаєте випадково: почуєте в уривку чиєїсь розмови, прочитайте в газеті сусіда в метро, згадайте приклад із літератури… Поставтеся до цієї підказки серйозно .

You cannot copy content of this page