fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 грудня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати вас у тому, що ваші дії не є істиною в останній інстанції, а тому потребують повторної перевірки, у тому числі і з її боку. Постарайтеся це взяти до уваги і не ображатися.

Телець –  Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим фактом, що ви його любите не так, як він вас. Можливо, занадто сильно, а може, занадто слабко – залежить від конкретної ситуації. Однак так чи інакше він спробує зрівняти ваші сили.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто створити для вас той світ, який вам потрібен. Напевно, основною причиною цього стане ваше нерозуміння того, що йому потрібне. Отже, ваше основне завдання – не придумувати велосипеда, а побудувати його за існуючими кресленнями.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що він не вартий того, щоб перебувати з вами поруч. Ваша мета – переконати його у зворотному, якщо ви, зрозуміло, хочете продовжувати з ним стосунки. Від ступеня вашої переконливості залежатиме яскравість блиску в його очах.

Лев – Левам цього дня краще перечитати улюблену книгу, краще, якщо вона буде про кохання. В знайомих рядках ви отримаєте натхнення та поради.

Діва – Сьогодні зірки рекомендують вам створити для вашої коханої людини максимальний затишок. Звичайно, оптимальним варіантом був би затоплений камін або випечені в пічці пиріжки, проте можна обмежитися і затишним нічником над кухонним столом, на якому стоятиме смачна вечеря з духовки.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині буде настільки непросто зрозуміти, що саме рухає вами в досягненні тієї чи іншої мети, що в якийсь момент вона навіть спробує відмовитися від цієї воістину шаленої ідеї. Чи не боїтеся ви втратити його довіру до вас таким чином?

Скорпіон – Сьогодні вам варто проявити максимум тепла та участі по відношенню до вашої коханої людини, бо їй і те, й інше знадобиться у величезних кількостях. Постарайтеся зробити все можливе, щоби все необхідне він отримав від вас і не пішов шукати допінг у суспільстві іншого представника протилежної статі.

Стрілець – Сьогодні вам знадобиться порада вашого друга. Він виявиться дуже цінним та своєчасним і допоможе вам налагодити стосунки з вашою коханою людиною. Однак, так чи інакше, не варто слідувати йому занадто досконало, бо абсолютних істин не існує.

Козеріг – Сьогодні вам захочеться згадати про справи давно минулих днів, перекази старовини суворої. Але бажано не в суспільстві вашої коханої людини. Можливо, йому це буде не дуже цікаво, а може, його інтерес буде надмірним, що порушить крихкість спогаду.

Водолій – Сьогодні вам не захочеться планувати ваше найближче та не найближче спільне майбутнє з вашою коханою людиною. Вам подобатиметься те, що з вами відбувається тут і зараз, а завтра буде завтра. Що ж, іноді можна пожити й у такий спосіб: дуже приємне заняття.

Риби – Цього дня найкраща порада щодо того, що робити далі з вашим особистим життям, ви отримаєте випадково: почуєте в уривку чиєїсь розмови, прочитайте в газеті сусіда в метро, згадайте приклад із літератури… Поставтеся до цієї підказки серйозно .

Related Post

Ранковий гороскоп на 14 квітня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 14 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп Овен Поправляйте м’язи обличчя, бо сьогоднішній день буде надзвичайно болтологічним. Вам доведеться постійно щось комусь доводити. Якщо ви одесити, то й руками непогано попрацюєте. Телець Сьогодні ви, можливо,

Гороскоп на 30 грудня 2021 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 30 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 30.12.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 30 грудня 2021 року Овен День пасивний може скластися дуже невдало через потурання власним слабкостям. Сьогодні навколишній світ як

Три знаки зодіаку, яким з 13 листопада потрібно бути обережними з фінансамиТри знаки зодіаку, яким з 13 листопада потрібно бути обережними з фінансами

У другій половині листопада Меркурій вступає в опозицію з Ураном, що обіцяє деяким знакам зодіаку проблеми з самоконтролем. Меркурій відповідає за матеріальні блага, а Уран – планета нерозсудливості, нервозності та