fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на будь-яку дію, і вам доведеться її підштовхнути, підтримати або утримати від важливого кроку. Загалом, його благополуччя виявиться цілком у ваших руках. Розпорядіться їм з розумом.

Телець

Тельцям сьогодні треба бути обережними з їх другою половиною. Дуже ймовірно, що він влаштує маленький міжсобойчик зі своїми друзями, розраховуючи на вашу відсутність протягом дня. Проте, зірки не радять хвилюватись із цього приводу. Друзі не знають ваших головних сімейних справ, тому ймовірність непотрібних пліток виключається.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині постійно не везтиме по дрібницях, що її дратуватиме нескінченно. Постарайтеся якось знизити негативний емоційний фон і станьте його найбільшим успіхом цього дня, щоб усі неприємності на вашому фоні забулися і потьмяніли.

Рак

Нині вас може зблизити спільний пошук чогось. Можливо, це буде невідомо куди закинута в запалі пристрасті деталь одягу, але швидше за все шукати доведеться щось нематеріальне.

Лев

Ви не можете пояснити собі та іншим, чому ви любите цю людину. Але ж любите! Сьогодні ви зрозумієте це особливо гостро. Втім, кажуть, що якщо можеш сказати «чому» та «за що» – то це не кохання. Так що не варто так копатися в собі. Просто кохайте!

Діва

Сьогодні вам чекає тривалий забіг за подарунками для ваших рідних та близьких чоловіків. Ваша улюблена людина може скласти вам компанію, благо вона трохи розбирається в пристрастях сильної статі. Іноді його консультації будуть просто неоціненними для вас.

Терези

Найважче – почати. Сьогоднішній день дозволить вам ще раз переконатися в цьому. Втім, хоч би як важко, а перший крок зробити доведеться, інакше стосунки з вашою коханою людиною можуть дати невелику тріщину. А тріщини мають неприємну властивість розширюватися і перетворюватися на розломи та розриви…

Скорпіон

Сьогодні вам слід вправлятися в чарівності. Намагайтеся звернути на себе увагу представника протилежної статі, причому не ексцентричною поведінкою, а поглядом, посмішкою, жестом. Цей досвід у спілкуванні з коханою людиною допоможе, причому значно.

Стрілець

Сьогодні вам вдасться робити гарну міну за поганої гри. Навіть якщо у вашому особистому житті все котитиметься в тартарари, вам вдасться зробити вигляд, що насправді все добре, правильно і гідно заздрити. Втім, глобальних катастроф у відносинах із вашою коханою людиною не намічається.

Козеріг

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко звикнути до того, що ви – особистість самостійна і має право на особистий час, особистий простір і особисту думку. Однак вам варто твердо стояти на своїх позиціях та відстоювати власну територію.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, навіть якщо ваші пояснення будуть на диво ясними і чіткими. Просто говорити ви в цей день будете абсолютно різними мовами. Доведеться шукати якісь компроміси та точки дотику.

Риби

Сьогодні вам буде здаватися, що все, що ви робите і кажете, є істиною в останній інстанції, і ніхто, навіть ваша кохана людина, якій ви вірите на сто, а то й на двісті відсотків, не зможе вас переконати, навіть якщо дуже постарається . Може, все ж таки варто до нього прислухатися?

You cannot copy content of this page