fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні вам разом із вашою коханою людиною захочеться помріяти про майбутнє. Зірки рекомендують облаштувати цей процес з максимальною ретельністю: нехай він виявиться в міру затишним, в міру романтичним і не в міру радісним і незабутнім. Тоді й майбутнє виявиться світлішим.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні вашій коханій людині буде світло і радісно від самого факту вашого існування на цій маленькій блакитній планеті, тому від вас буде потрібно лише не змусити його про це пошкодувати, а це, як ви розумієте, зовсім не складно, і навіть у чомусь приємно. .

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні ви будете прагнути закритися від вашої коханої людини з якоюсь метою, яка не буде цілком зрозуміла навіть вам. Чомусь вам буде незатишно від однієї думки про те, що він здогадається, що ви відчуваєте та про що ви думаєте. Може, варто все ж таки поділитися?..

Рак
22.06 – 22.07
Найцікавіші події вашого особистого життя відбудуться тоді, коли більшість мешканців вашого міста спатимуть, вже чи ще. Можливо, телефонна трубка голосом вашої коханої людини вимовить найголовніші слова, а можливо, мобільник підморгне заповітною СМСкою. Ваш час – ніч.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні ваша кохана людина буде досить важко сходитися з новими та цікавими чи потрібними вам людьми. Тому якщо ви планували цього дня якесь дуже важливе знайомство, краще його відкласти на невизначене майбутнє. Наприклад, наступні вихідні.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні у ваших стосунках хмарність не очікується. Тільки сонце (яскраве), свіжість (незвичайна) та теплота (лагідна). Тому зірки рекомендують насолоджуватися ідеальною любовною погодою та всіляко їй радіти. І, звичайно, отримувати з неї максимум користі та задоволення.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні ваша кохана людина дозволить вам позбавитися деяких психологічних проблем, які досить довго отруювали ваше життя і заважали вам отримати від цього самого життя максимум задоволення. Не забудьте подякувати йому за це, скориставшись негайно новими знаннями та вміннями.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вашій коханій людині чомусь буде досить важко зрозуміти, чого саме ви від неї хочете, тому доведеться все їй пояснювати не один раз і навіть не два. Що ж, терпіння і працю все перетруть, і ваші старання окупляться сторицею. Ось тільки яким чином – поки не дуже зрозуміло.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні найкращу пораду щодо любовних справ вам дасть якийсь представник старшого покоління, який користується вашою довірою та повагою. Що ж, значить, недарма користується: якщо ви прислухаєтеся до того, що він скаже, ваші стосунки з вашою коханою людиною досить швидко покращаться!

Козеріг
22.12 – 20.01
Навіть якщо вам здається, що ваша кохана людина геть-чисто втратила пильність, не варто намагатися її обдурити або перехитрити. Таємне все одно рано чи пізно стане явним, і ви із соромом згадуватимете цей день. Будь-яка неправда змінить ваші стосунки лише на гірший бік.

Водолій
21.01 – 18.02
У цей день ваша кохана людина робитиме все можливе і неможливе для того, щоб стати вам ще ближчою. Однак велика ймовірність того, що ви від нього закриєтеся і категорично не пускатимете його за межу через ті чи інші переконання. Непростим буде заняття.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні у вас може накопичитися деяка кількість негативу по відношенню до вашої коханої людини. Не варто тримати його в собі: ризикуєте випробувати на собі, як бути ящиком Пандори. Якщо відчуваєте, що вам потрібно виговоритися – розкажіть усе найкращому другові. Він зрозуміє та не видасть.

You cannot copy content of this page