fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 листопада 2021

ОВНИ

Якщо друга половинка запитає вашої думки щодо чогось, що їй дорого, будьте обережні з відповіддю. Можливо це провокація. Намагайтеся знайти правильні слова 19 листопада.

ТЕЛЬЦІ

19 листопада вам необхідно буде врятувати кохану людину від помилки. Зірки кажуть, ви впораєтеся з цим завданням блискуче. Щоправда, для цього доведеться провиявити чуйність та турботу. Не скупіться на них.

БЛИЗНЮКИ

Якщо обранець 19 листопада запропонує вам щось привабливе, погодьтеся з невеликим коригуванням: перенесіть дату реалізації ідеї. Цієї п’ятниці вам краще не ризикувати.

РАКИ

Зірки закликають вас не наполягати 19 листопада на своїй правоті під час дискусії з коханою людиною. В іншому випадку можете поставити хрест на вихідних.

ЛЬВИ

19 листопада друга половинка може проявити досить багато спритності в суперечці з вами. Але не піддавайтеся, закликають зірки. Ваше слово має виявитися останнім.

ДІВИ

Цього дня ви можете зміцнити стосунки з предметом ваших почуттів, так і зруйнувати їх. А виною тому будуть спокуси. Кріпіться, закликають зірки.

ТЕРЕЗИ

19 листопада вам не варто зустрічатися чи навіть просто спілкуватися з літніми родичами – ні своїми, ні партнерами. Зірки кажуть, великий ризик сварок, через які будуть проблеми у відносинах.

СКОРПІОНИ

Ви даремно звалюєте на себе всю ту роботу, яку легко може виконувати обранець. Достатньо дати йому пару вступних і показати, як треба. Зірки кажуть, так ви обоє будете у виграші.

СТРІЛЬЦІ

Якщо друга половинка стане свідком вашої невдачі 19 листопада, то краще. Тоді на вас чекає душевний вечір, повний одкровень і заспокійливих процедур. Принаймні так кажуть зірки.

КОЗОРІГИ

19 листопада ви можете позбутися довіри коханої людини, попереджають зірки і закликають: що б не трапилося, не порушуйте цієї п’ятниці слово, дане обранцеві.

ВОДОЛІЇ

Якщо ви забудете про якесь прохання від обранця, знайте: вам все одно доведеться його виконати, але якою ціною! Найкраще запишіть і зробіть вчасно, закликають зірки.

РИБИ

Не посвячуйте цього дня у ваші стосунки нікого, навіть своїх рідних. Зірки кажуть, ваша щирість може вам дорого обійтися. Придумайте самі, як вийти із ситуації.