fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 листопада 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вам нагадати про якісь не найприємніші моменти з вашого спільного минулого. Вам, звичайно, згадувати про нього не захочеться, але все ж таки спробуйте це зробити. Зі своєї історії іноді корисно отримувати уроки.

Телець
21.04 – 20.05

Ваша кохана людина сьогодні буде вкрай безвідповідальна. Навіть якщо він дав вам слово честі щось зробити – не зробить, навіть і сподівайтеся. Причому в цьому не буде ні грама злого наміру: одна суцільна розсіяність і забудькуватість. Доведеться звалити всі турботи на свої плечі.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день вам не варто довіряти першому враженню, яке у вас складеться про людину, яка намагається досягти вашого розташування. Зачекайте, поки приязнь чи неприязнь остаточно будь-що оформиться, і тоді вже приймайте рішення щодо вашої подальшої поведінки.

Рак
22.06 – 22.07

Спокій, тільки спокій – так простіше досягти бажаного!

Лев
23.07 – 22.08

Будьте уважні до всього, що скаже вам ваша кохана людина. Сьогодні якась його фраза має стати принципово важливою для розвитку ваших стосунків та їхнього радісного чи не дуже продовження. Причому він, найімовірніше, цього сам навіть не усвідомлює. Значить, ви усвідомлюєте.

Діва
23.08 – 23.09

Не так просто бути коханою людиною, як вам це здавалося раніше. Однак узявся за гуж – не кажи, що не дужий, доведеться вам нести цей хрест далі. Сьогодні він здасться вам особливо важким, але вже завтра ситуація перестане бути такою нестерпною. Потерпіть трохи.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день будьте оригінальні та незвичайні. Забудьте про банальні способи залицяння, звичайні відповіді на компліменти з середньостатистичних чорно-сірих вбраннях. Будьте виняткові, свіжі, оригінальні та екстравагантні! Ваша кохана людина обов’язково це оцінить.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваші успіхи у коханні будуть безпосередньо пов’язані з силою вашого інтелекту. Ерудиція теж стане в нагоді, але вирішальної ролі не гратиме. Продемонструйте, що ви не позбавлені мозку — сьогодні знайдеться, кому це оцінити.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам буде досить непросто догодити вашій коханій людині. Він вимагатиме від вас багато і іноді навіть практично неможливого. Постарайтеся виконати його вимоги, хай не цілком, але хоч якось, щоб потім впевнено сказати: «Я зробив усе, що міг».

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже серйозно до вас чіплятися. Настільки серйозно, що вам здаватиметься, що він спеціально шукає привід для сварки. Що ж, спробуйте посваритися з ним одразу. Несерйозно, але голосно, щоб він не витрачав сили і марно.

Водолій
21.01 – 18.02

Намагаючись додзвонитися до когось із членів своєї сім’ї, не впадайте в паніку відразу після другого дзвінка, що залишився без відповіді. Просто люди іноді бувають зайняті. Зірки радять перейти, скажімо, зайнятися собою. Або будинком. Зателефонувати друзям, знайомим та колегам розшукуваного, а також підняти на вуха пожежників та міліцію ви ще встигнете.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ввечері вас довго і наполегливо хтось виводитиме на сварку. Не піддавайтесь на дешеві провокації! Поводьтеся, як ні в чому не бувало, і від вас незабаром відстануть. Займіться краще чимось із дітьми. Допізна засиджуватися не радимо – є небезпека заробити безсоння.