fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами стільки часу. скільки вам це буде необхідно, тому у вас можуть виникнути певні конфлікти щодо цього питання. Намагайтеся врегулювати їх мирним шляхом, не вдаючись до екстрених заходів.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться у вашому суспільстві згадати минуле – можливо, не спільне, але цікаве обом сторонам згадувального процесу. Що ж, поставтеся до цього як до перегляду найцікавішого документального фільму.

Близнюки

Сьогодні вам варто подумати не лише про те, наскільки вам добре з вашою коханою людиною, а й про те, як ваш тандем сприймають оточуючі. Якщо не зовсім сприятливо, то, можливо, варто переглянути вашу поведінку на людях, зробити її більш адекватною?

Рак

Сьогодні вам буде дуже важливо правильно розрахувати час. Якщо у вас це не вийде, ваше особисте життя опиниться під загрозою. Можливо, нічого дуже страшного з нею не станеться, але цей день виявиться безнадійно зіпсованим і першим у списку тих, які варто забути.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобиться допомога та підтримка. Якщо він не отримає їх від вас, він вирушить на їх пошуки в компанію друзів або малознайомих людей, де цілком може знайти відповідного втіха, здатного згодом зайняти ваше місце в його серці.

Діва

Сьогодні вам варто поговорити з вашою коханою людиною про високе та глибоке. Але не про Ейфелеву вежу і Маріанську западину, а про культуру, мистецтво, поезію, філософію та інші цікаві речі. Вам, напевно, є про що сказати один одному і якими думками обмінятися.

Терези

Сьогодні вам буде непросто прийняти вашу кохану людину таким, як вона є. Захочеться його переробити, підкоригувати та підретушувати – загалом змінити відповідно до ваших власних уявлень про прекрасне. Постарайтеся, однак, вгамувати ці творчі (або руйнівні) пориви: до добра вони не доведуть.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам разом із вашою коханою людиною здійснити невелику прогулянку-подорож у якесь невідоме вам місце. Нехай вечір буде сповнений невеликих приємних відкриттів про те місце, в якому ви живете і великою радістю від спільно проведеного часу доби.

Стрілець

У цей день ваша кохана людина може не зрозуміти ваших благих намірів і прийняти їх за висловлення якихось егоїстичних мотивів. Тому зажадавши добра ближньому, тобто коханому своєму, ви можете отримати реакцію, яку вдячністю назвати буде дуже важко.

Козоріг

Ваша кохана людина сьогодні буде вкрай безвідповідальна. Навіть якщо він дав вам слово честі щось зробити – не зробить, навіть і сподівайтеся. Причому в цьому не буде ні грама злого наміру: одна суцільна розсіяність і забудькуватість. Доведеться звалити всі турботи на плечі.

Водолій

Якщо ви ще не знайшли свою половинку – сьогодні шанс знайти її дуже великий. Для цього потрібно лише уважніше придивитися до людини, яка ненароком вас штовхне або настане вам на ногу. Зірки стверджують, що ймовірність того, що це буде ваша доля, дуже велика.

Риби

Сьогоднішній день вас із чоловіком, як не дивно, трясуть суперечки або навіть скандали з приводу політичного життя країни. Ви можете не зійтись у політичних уподобаннях, і це стане справжнім каменем спотикання. Зірки радять заспокоїтися – ваша суперечка все одно нічого не вирішить у долі Батьківщини!