fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 лютого 2023 року

Овен – Нині всяке зусилля даватиметься вам з неймовірною працею. Чи варто намагатися бути милим, якщо на обличчі при цьому буде написана така напруга? Навряд чи швидше за все на вас образяться. Постарайтеся на очі коханому не траплятися.

Телець – Сьогодні зірки рекомендують вам зайнятися спортом. Можете й кохану людину до цього долучити. Нехай ранкова пробіжка вдвох (або всією сім’єю) від сьогодні стане доброю традицією. Або вечірні запливи у басейні. Або стрибки з парашутом щовихідних. Що може бути краще?

Близнюки – Вдалий день для того, щоб почати ті чи інші відносини. Можливо, у вас давно був на прикметі дуже привабливий представник протилежної статі. Настав час зробити назустріч йому перший крок і вірити в те, що він не прийме вашу щиру усмішку за звірячий оскал

Рак – Сьогодні вам дуже захочеться співчуття та душевного тепла з боку представника протилежної статі. Навіть якщо ваше бажання збудеться, не поспішайте у вашого рятівника закохуватися. Це чудове почуття може стати в майбутньому причиною багатьох проблем як у вас, так і в нього.

Лев – Сьогодні вам варто згадати про ваших родичів або родичів вашої коханої людини. Подзвоніть їм, а краще – прийдіть у гості, щоб провести в їхньому приємному суспільстві весь вечір. Ви з вашою половинкою зігрієтесь їх теплом – і між вами все теж стане набагато тепліше.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ні в чому вас звинувачувати, навіть якщо ви дійсно будете винні і заслуговуватимете на образи чи покарання. Що ж, користуйтесь такою добротою з боку вашої половинки і не повторюйте своїх помилок.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти вашу логіку, тому що вона дещо відрізнятиметься від звичної їй загальнолюдської. Однак любов здатна творити з людьми і не такі чудеса, тому все обернеться добром для вашого тандему, якщо ви самі не захочете зворотного.

Скорпіон – Ви втомилися сидіти на собачій вахті, чекаючи дива. Вам хочеться дива прямо зараз – чи ніколи. Дайте це зрозуміти своїй другій половинці. Можливо, це внесе ясність у ваші стосунки і допоможе дійти взаємної згоди. У всякому разі, усі крапки над i ви розставите.

Стрілець – У цей день ви почуватиметеся досить втомленим, так що побачень призначати не радимо. Очікувань коханого вам виправдати не вдасться. Щоправда, класична відмовка головним болем мало кого може переконати.

Козеріг – Сьогодні варто присвятити спільним прогулянкам. Вони виявляться не дуже тривалими, оскільки на тривалі ні у вас, ні у вашої коханої просто не буде часу, зате дуже цікавими і плідними в плані вирішення особистих проблем.

Водолій – Цього дня перед вами та вашою коханою людиною постане проблема. Її можна вирішити спільними зусиллями, а можна обійти, вдавши, що її немає. Яка з цих доріжок правильна – поки що незрозуміло, але рішення доведеться приймати вже цього дня, причому негайно.

Риби – Сьогодні вам здаватиметься, що ваша кохана людина насправді ставиться до вас зовсім не так, як демонструє вам і як це здається оточуючим. Якщо у вас є вагомі причини підозрювати його у нещирості, спробуйте з ним це обговорити. Може, вагомість причин не така вже й значна?

You cannot copy content of this page