fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні все, що ви задумаєте щодо вашого особистого життя, справдиться в кращому вигляді, так що вам тільки й залишиться, що радіти і дивуватися. Постарайтеся робити це не дуже бурхливо і демонстративно, щоб не злякати щастя, що впало вам на голову, і не відвернути його від повторення подібних дій.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам не варто гнатися за чимось недосяжним та нереальним. Згадайте про синицю в руках і забудьте про журавля: у цей день він явно не буде вашим птахом. Втім, маленький шанс його зловити все ж таки з’явиться, але для цього необхідно бути абсолютно впевненим у своїх силах.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваша кохана людина надходитиме необачно і нерозумно, що викличе у вас бурю негативних емоцій. Головне, щоб ця буря не захлеснула його з головою і не зіпсувала його ставлення до вас, бо й такий результат подій дуже ймовірний. Будьте терпимішими і стриманішими.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогоднішній день вам, можливо, доведеться провести у суспільстві людей, з якими у вас немає спільних інтересів. Не намагайтеся встрявати в розмову, в якій нічого не розумієте, краще відразу визнати, що вам ближчі інші сфери, і спробувати пошукати собі альтернативного співрозмовника.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині захочеться випробувати на вас розумну пораду, яку він вичитав у розумній книжці або почув від розумного друга. Бажання похвальне, але вам може не сподобатися роль піддослідного кролика. Зірки радять перенести випробування стоїчно, а потім самому почитати розумну книжку.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто запастись терпінням. За ідеєю, кілограмів трьох цього цінного продукту буде для вас цілком достатньо, щоб витерпіти всі примхи вашої половинки, всі несподіванки, які увійдуть у ваше життя завдяки спілкуванню з нею, а також усі можливі наслідки від цього дня.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина дуже бурхливо радітиме кожному вашому прояву уваги в його бік. Тому постарайтеся доставити йому якнайбільше радості і звертати свої погляди в його бік настільки часто, наскільки це взагалі можливо.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вникати в суть ваших проблем, тому що вони здаватимуться їй не дуже важливими. Зробіть все можливе для того, щоб довести йому, що ваші проблеми стосуються безпосередньо та його теж. Адже саме так і справи.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні зайві роздуми про сенс вашого спільного буття можуть лише завадити. Розум із серцем будуть явно не в ладу, тож зірки радять прислухатися саме до серця, а розум нехай помовчить. У нього сьогодні ніхто нічого не питає. Відчуйте на повні груди!

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо вашій половинці захочеться сьогодні вилити комусь душу, вона, швидше за все, віддасть перевагу стіні. Бо стіна виявить до неї більше уваги та турботи, ніж ви. Звичайно, у вас неприємності, негаразди і взагалі вам не до чужих проблем – але все ж таки. Не забувайте: ви відповідаєте за тих, кого приручили.

Водолій
21.01 – 18.02

Кажуть, найстрашніша хвороба сучасного суспільства – ГРЗ, тобто дуже різко завершити. До “Дуже Різко Почати” це, до речі, теж відноситься. Тому якщо ви вирішили перейти на нову стадію ваших стосунків, то постарайтеся зробити це плавно та акуратно. Ось побачите, що користі більше буде.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня вам доведеться взяти активну участь в особистому житті вашого найкращого друга. Головне, щоб воно не закінчилося створенням любовного трикутника, одним із кутів якого станете ви. Мабуть, такі проблеми вам у житті зараз не потрібні… Поекспериментуєте пізніше.

You cannot copy content of this page