fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ваша кохана людина дасть вам дуже цінну, але абсолютно марну пораду, яку практично неможливо буде втілити в реальному житті. Втім, хоча б вислухати його варто: може, знайдеться крихта здорового глузду в цьому величезному задумі?

Телець – Якщо ви сьогодні діятимете спільно, то повернете гори! А також шиї – всім вашим неприємностям. Однак найменша роз’єднаність сприятиме величезній кількості невдач. Так що згадайте стару мудрість про те, що два прутика зламати складніше, ніж один – і міцно тримайтеся один за одного!

Близнюки – Сьогодні вам не важко зачарувати якогось представника протилежної статі, не витративши на це ні грама зусиль. Однак величезної праці вам буде варто переконати його в тому, що ви герой не його роману і разом вам не бути ніколи. Чомусь вірити вам не захочуть. Втім, може, воно і на краще?

Рак – У цей день ви можете дуже закохатися в когось. Не бійтеся: вашим стосункам із вашою коханою людиною нове почуття не зашкодить. Воно буде яскравим, але неміцним, і вже за тиждень ви про нього не згадаєте. Любуйтеся їм, як милуєтеся зіркою, що стрімко падає.

Лев – Сьогодні через безкарність ваших дій ви будете поводитися по відношенню до вашої коханої людини дещо нетактовно і не в рамках пристойності. Втім, совість про себе все одно дасть знати рано чи пізно, так чи інакше. Тільки ось чи прислухаєтеся до її голосу – питання складне.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині досить важко буде відповідати тим стандартам, які ви придумали для неї на цю новорічну ніч. На жаль, ні прекрасного принца, ні чарівної принцеси з нього не вийде. Зате вийде та сама людина, яка любить вас і яку любите ви.

Терези – Цього дня вас можуть запідозрити у зраді. І навіть навести кілька вагомих доказів цієї підозри. Вам буде важко протистояти залізним аргументам вашої половинки. Тому дорогою додому продумайте своє алібі та список можливих свідків.

Скорпіон – Скорпіони, чи давно ви займалися лакофарбовими роботами у своїй оселі? Зірки радять почати сьогодні з фарбування балкона, якщо така у вас є (тільки будьте обережні – якщо що, летіти доведеться не вгору, а вниз). Нехай цим займеться чоловік, а вам знайдуться легші справи – наприклад, зварити обід або винести сміття. Якщо залучите дітей, справи підуть помітно легше та швидше.

Стрілець – Сьогодні вам варто взяти на себе частину обов’язків вашої другої половинки, бо вона справлятиметься з усім насилу. Навіть якщо на вас бурчать, що нічого ви не вмієте або скромно відмовлятися від допомоги, все одно ця допомога буде потрібна. Вам же не важко, а дорогій вам людині приємно!

Козеріг – Спробуйте прожити сьогодні відповідно до правил етикету. Сервіруйте стіл до вечері, розмовляйте ввічливо та вишукано, будьте уважні та запобігливі. Це дозволить вам значно вирости в очах вашої половинки. Та й самі ви після цього дня дуже поважаєте.

Водолій – Водоліям всіх статей та віку цього дня сприяє те світило, що відповідає за сімейну скарбничку. Вашими зусиллями вона поповниться папірцями, що весело шарудять, радують око і пестять дотик. Але не варто намагатися запрацювати зароблене – цей захід успіху не принесе і загрожує розчаруваннями.

Риби – Сьогодні вам варто оберігати вашу кохану людину від усіх бід і напастей, які можуть з ним трапитися, а можливість таких подій досить велика. Втім, хоробрості вам не позичати, тому ви можете врятувати і не одну близьку вам людину, благо це не знадобиться.

You cannot copy content of this page