fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 травня 2022 року

Овен
Овни сьогодні можуть потрапити в ситуацію так само незграбну, як і дурну. Причому прямо у себе вдома. Найбільшу небезпеку в цьому відношенні є водогін – як би вода не скінчилася, коли ви в душі намилюватися будете – але можливі і більш витончені варіанти. Будьте напоготові, її дайте долі застати вас зненацька на вашій території.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині дуже не вистачатиме вашого спілкування. Ви ж будете зайняті іншими справами, і у вас не буде можливості розмовляти з ним стільки, скільки йому необхідно. Тому будьте готові до різноманітних образ і нерозуміння з його боку.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде трохи тяжко ваше суспільство. Втім, все залежатиме від того, наскільки цікавим співрозмовником ви будете і наскільки ваша поведінка співпадатиме з очікуваннями вашої коханої людини. Якщо не буде зовсім – вечір прожитиме даремно.

Рак
Відвертість – це, звичайно, здорово, але, на жаль, не з усіма. Сьогодні цю розкіш ви можете собі дозволити тільки з вашою коханою людиною, та й то тільки в тому випадку, якщо на двісті відсотків упевнені: вона вас зрозуміє та пробачить. Якщо ж такої впевненості немає, про свої проблеми краще написати, а потім стерти чи спалити. Щоб ніхто не впізнав і навіть не здогадався.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині захочеться захоплюватися кожним вашим словом, ділом або навіть рухом думки, що вас і радуватиме, і дратуватиме одночасно. Втім, пропорції цих почуттів вам доведеться обчислювати самостійно. І робити з них висновки також.

Діва
Сьогодні ваш успіх цілком залежить від вашої чарівності. Тільки з його допомогою ви зможете добитися від вашої половинки чого вашій душеньці буде завгодно. Логічні доводи та заклик до здорового глузду не замінять щирої та відкритої посмішки, навіть не сподівайтеся.

Терези
Сьогодні вам варто звернути увагу на свій зовнішній вигляд. Він повинен максимально відповідати бажанням, потребам та смакам вашої коханої людини. Якщо вам все вдасться, ваша половинка цілий вечір виконуватиме всі ваші забаганки. Бо неспроможна вам суперечити.

Скорпіон
Ваша половинка – це не лише кохана людина, а й друг. Тому поділіться з нею, як із найкращим другом, усім тим, що «накипіло» у вас у душі. Попросіть дати пораду чи хоча б просто вислухати. Зрештою, ви разом для того, щоб робити один одного щасливішим, а вам зараз для щастя не вистачає саме розуміння.

Стрілець
Хочете ви того чи ні, але сьогодні вам доведеться переконатися, наскільки для вас із вашим милим рай у курені. Як доля здійснить це випробування, поки незрозуміло, але до нього слід підготуватися відповідально: висновків з цього дня ви зробите дуже багато і дуже різних.

Козеріг
У цей день вам варто дуже серйозно поставитися до слів вашої коханої людини. Навіть якщо нічого принципово нового та важливого він вам сьогодні не скаже. Просто тільки в цьому випадку вам вдасться вловити зміни в його настрої і, можливо, навіть щодо вас. А це дуже важливо.

Водолій
Сьогодні ваша кохана людина серйозно замислиться над перспективністю ваших із нею відносин. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця перспектива бачилася йому якомога райдужнішою, яскравішою і привабливішою. Інакше йому буде досить важко залишитися з вами.

Риби
Сьогодні постарайтеся не ставитись надто суворо до того, що відбувається у вашому особистому житті. Завтра вранці світ заспокоїться, знову стане серйозним. Отоді у всьому і розберетеся без особливих проблем.

You cannot copy content of this page