fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся, чи любить вас і справді ваша кохана людина. А привід для таких сумнівів буде і, треба сказати, не один. Постарайтеся не йти на поводу у меланхолії та депресії, а знайти свій оптимальний вихід із ситуації.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами стільки часу, скільки ви вважаєте за потрібне, що може спричинити серйозні конфлікти. Якщо один із вас не піде на компроміс чи поступку. Втім, якщо кожен сподіватиметься на те, що це зробить інший, дива не станеться ніколи.

Близнюки
21.05 – 21.06

Влаштуйте тихий затишний сімейний вечір. З чаєм, плюшками та нічником. Без нарядів, макіяжу та помпи. Просто посидіть тихенько вдвох, поговоріть на нейтральні теми, послухайте спокійну музику чи тишу. І ви обов’язково почуєте звук двох люблячих сердець, що б’ються в унісон.

Рак
22.06 – 22.07

Єдине, чому сьогодні варто вірити, – це ваша інтуїція. І якщо вона говорить про те, що з вашою коханою людиною сьогодні не треба зустрічатися, хоч розум і кричить про інше – не зустрічайтеся. Зворотна ситуація також можлива. Загалом навіть якщо ви не особливо довіряєте своєму внутрішньому голосу, сьогодні варто йому довіритися.

Лев
23.07 – 22.08

Ваша кохана людина буде до вас ставитись так само, як ставиться до своїх батьків. Навіть якщо зараз він ввічливий і запобіжний, через кілька років і ви можете стати об’єктом роздратування і навіть крику. Тому сьогодні варто поспостерігати за стосунками у його сім’ї та зробити відповідні висновки.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина буде від вас дуже залежною у всьому. Можливо, на карту буде тією чи іншою мірою навіть поставлене його життя, хоч би як пафосно це звучало. Постарайтеся поставитися до цього факту з усією відповідальністю і зробити все, що від вас залежить.

Терези
24.09 – 23.10

Щастя у простому. По суті, все, що відбувається з вами – це маленьке чаклунство, до якого ви настільки звикли, що зовсім його не помічаєте. А даремно. Вже завтра все може змінитися настільки, що ви з ностальгією згадуватимете сьогоднішній день. Цінуйте прості чарівні речі, що оточують вас. Цінуйте вашу кохану людину. Цінуйте.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні для вас головне – знайти компроміс із вашою коханою людиною. Навіть різні люди можуть ужитися, якщо дуже цього захочуть, і якщо у вас в цей день прийти до консенсусу не вийде – значить, хтось із вас недостатньо пристрасно бажав цього. Сумно, але факт.

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільці нині знайдуть привід як слід засмутитися, хоча оточуючим може здатися недостатньо вагомим. Зірки дуже співчуваю тим, кому доведеться оплакувати улюблену канарку, і наполегливо рекомендують не валяти дурня тим, хто розбив вазочку і ніяк не може заспокоїтися, віддаючи, що без неї інтер’єр квартири втратив свою чарівність.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні у вас виникне повне відчуття, що, намагаючись довести щось вашій коханій людині, ви б’єтеся головою в бетонну стіну, причому стіна на це биття ніяк не реагує, чого про голову не скажеш. Може, варто перестати витрачати час на такі непотрібні заняття і спробувати знайти двері?

Водолій
21.01 – 18.02

Водолії, ваші зусилля щодо нормалізації обстановки в сім’ї дадуть максимальний позитивний ефект лише в тому випадку, якщо ви залучите до цього процесу своїх батьків. Їхній досвід, син помилок важких, допоможе вам розставити всі крапки над i. Можливо, батьківське рішення буде не на вашу користь, проте воно буде справедливим.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам буде досить важко підтримувати рівень спілкування, прийнятий у компанії, де ви перебуватимете. Не намагайтеся здаватися краще, ніж ви є, це зробить зворотний ефект.

You cannot copy content of this page