fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 жовтня 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Будьте собою! Ваша кохана людина любить саме вас, а не той образ, який ви хочете прийняти! А якщо так виходить, що він любить образ, то варто подумати про те, чи варто продовжувати з ним близьке спілкування. Все життя грати когось ви явно не зможете, а розлучатися потім буде значно болючішим.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже складно зосередитися на тому чи іншому процесі, тому він намагатиметься зробити максимально можливе для того, щоб ніхто, і ви в тому числі, не помітили його розсіяності та неакуратності. Може, варто йому підіграти?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви будете не в змозі діяти так, як каже вам ваше серце, а отже, доведеться прислухатися до голосу розуму або вашої коханої людини, яка чудово вдасться цей голос копіювати. Не найприємніше заняття, але все ж…

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ви остаточно і безповоротно зрозумієте, бути вашим стосункам з вашою коханою людиною, не бути чи бути, але дещо іншим, несподіваним і дуже відмінним від нинішньої якості. Однак перш ніж почати реалізовувати прийняте рішення, не забудьте порадитися з вашою половинкою.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться вас двічі просити про одну й ту саму ласку, бо ви будете раді все зробити дуже швидко, якісно і в строк, аби вона не сердилась і не засмучувалася. Намагайтеся, однак, не дуже метушитися під час виконання вашої місії.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви як ніколи відчуєте свою відповідальність за того, кого приручили – за вашу кохану людину. Вам захочеться огородити його від усіх неприємностей, від усього чорного та злого, що є у цьому світі. Ваше бажання похвальне, проте не будьте надто нав’язливими у своїй турботі.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня ваша кохана людина почне пред’являти вам претензії, причому загалом досить необґрунтовані. Постарайтеся йому це довести, хоча переконати його в його неправоті буде досить непросто. Можливо, простіше у всьому з ним погоджуватися. Не особливо вдаючись у деталі?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко визнати вашу правоту і беззаперечно їй підкоритися. Йому постійно хочеться знайти якусь каверзу у ваших словах або вашій істині, благо день буде до цього розташовувати. Постарайтеся припинити всі подібні неподобства.

Стрілець
23.11 – 21.12

Так, у вас вирують почуття, ви не можете більше їх стримувати, ви хочете, щоб про них дізнався весь світ. Але світ, мабуть, ще не готовий до цього: він просто не сприйме ваші заклики адекватно. І ваша кохана людина як частина цього світу – теж. Тому постарайтеся поки що тримати весь ваш негатив чи позитив при собі. Або довірте паперу.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні зірки категорично не рекомендують носити свій біль, невдоволення та поганий настрій у собі, щоб зберегти нерви оточуючих загалом і вашу кохану людину зокрема. Постарайтеся якось виплеснути свій негатив – хоч би й на папір. Але краще у форматі щоденника, а не листа

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам непросто буде розібратися у ваших почуттях і вирішити, як ви насправді ставитеся до того, хто гордо носить звання вашої коханої людини. Ні серце, ні душа, ні розум не будуть для вас гідними помічниками. Можливо, спробуєте залучити сторонніх спостерігачів?

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні сприятливий день для того, щоб розпити в компанії з вашою коханою людиною якийсь екзотичний напій. Або хоч би просто алкогольний. Але не дуже: до банальної горілки опускатися все ж таки не варто. Хіба що з гарною закускою та задушевними бесідами…