fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Нині вас переслідуватимуть розповідями про якусь давно згаслу, але все ще ніжно зберігається у спогадах любові. Проявіть максимум такту – не говоріть гидоти, навіть якщо вам страшно набридло все це слухати.

Телець

Цього дня вам доведеться пошкодувати про вашу неуважність. Якби не вона, у вашому особистому житті сьогодні все склалося б куди вдаліше, та й у майбутньому б позначилося куди менш згубно. Втім, все, що не робиться, все на краще, тому, можливо, ви цього дня одного разу згадаєте з вдячністю.

Близнюки

Сьогодні найбільш вдалий день для підбиття підсумків. Вам вдасться з’ясувати, чого ви досягли з вашою половинкою, які чекають на вас перспективи, що у вас було хорошого і поганого і наскільки вам потрібно продовження ваших стосунків. Оптимальніше підбивати підсумки разом – об’єктивніше вийде.

Рак

Для вирішення суперечок і конфліктів з коханою людиною вам як ніколи стануть у нагоді старі зв’язки. Можливо, це будуть друзі, з якими ви тисячу років не спілкувалися, а можливо, далекі далекі родичі. У разі будь-які кошти хороші задля досягнення блаженного благополуччя.

Лев

Сьогодні ви зрозумієте, що та мета в особистому житті, до якої ви так довго йшли, вже зовсім близька і абсолютно досягається. Залишилося лише руку простягнути і зловити на долоню свою важку і теплу зірочку, яка виконає, нарешті, ваше найзаповітніше бажання.

Діва

Цього дня ваша кохана людина старанно приховуватиме від вас свої почуття до вас, однак у неї це не вийде: все чудово читатиметься в її очах. Намагайтеся побачити в них істину, і не мучити вашу половинку підбором слів. Потрібних не знайде навіть якщо дуже захоче.

Терези

Будьте спокійні та врівноважені. Саме ці дві важливі якості будуть особливо необхідні сьогодні при спілкуванні з вашою коханою людиною. Забудьте про вашу ранимість і уразливість: вони вам явно не принесуть користі. Таких людей, як ви цього дня, зазвичай називають мудрими.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам зробити сюрприз коханій людині, причому такої, якої вона від вас ніяк очікувати не могла. Нехай він здивується настільки, що на якийсь час втратить дар мови. Заодно і від балаканини відпочинете трохи.

Стрілець

Не варто будувати фантастичних теорій, що пояснюють нелогічну поведінку вашої коханої людини. Все одно не вгадаєте. По-перше, всі люди різні, а значить, і спосіб мислення у них різний, а по-друге, чоловікам жінок взагалі зрозуміти важко, як і навпаки. Тому краще запитайте у нього особисто. Швидше за все відповість.

Козоріг

Не дозволяйте вашій коханій людині сісти вам на шию за жодних умов. Інакше він вам може шию зламати або вам ще довго доведеться тягти за життям з тяжкістю на плечах. Навіть якщо ви мрієте про те, щоб ця людина від вас повністю залежала, не треба досягати подібних результатів у такий спосіб. Самі потім не будете раді.

Водолій

Сьогодні вам згадається якийсь незначний епізод із вашого минулого. Можливо, таким епізодом виявиться легкий флірт або роман, що ні до чого не зобов’язує, що тривав трохи менше тижня. Тільки не зациклюйтесь на ньому: згадайте, усміхніться та живіть далі.

Риби

Не поспішайте радіти несподіваним можливостям. Вони можуть виявитися зовсім не такими райдужними, як вам хотілося б. Та й ваша кохана людина навряд чи буде розділяти ваші захоплення: йому відразу стане зрозуміло, в чому тут каверза. Втім, його думки ви, можливо, й не дізнаєтесь.

You cannot copy content of this page