fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні ваша кохана людина не буде вас розуміти, навіть якщо вам здаватиметься, що все те, що ви їй пояснюєте, елементарно. Намагайтеся не сердитися, не вийти з себе і пояснити ще раз. Можливо, сто перший раз результат виявиться іншим. А може, й у сто другій.

Телець

У цей день на вас нападе напад ностальгії, який обернеться досить неприємними відчуттями для вашої коханої людини, бо згадувати з сумом ви будете попереднього. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ревнощі це все не викликало.

Близнюки

У Близнюків сьогодні в сім’ї та на любовному фронті все буде настільки шоколадно, що до вечора в голову можуть зафарбуватися погані підозри – з чого раптом і чим це все скінчиться? Не уподібнюйтеся до песимістичності стареньким біля під’їзду – насолоджуйтесь життям. Нічого вам не буде.

Рак

Майте сміливість зізнатися собі у почуттях до чоловіка, який не є вашим чоловіком чи постійним партнером! Сьогодні, очевидно, ви з усією ясністю усвідомлюєте, що вже давно і не на жарт захоплені кимось зі свого близького оточення. Не надумайте зізнатися в цьому дружину – все це тимчасово і скоро пройде.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно впоратися з тим завданням, яке ви йому доручили, тому він приверне до його вирішення світлі голови збоку. Якщо ви принципово не хочете, щоб чужі люди були присвячені вашим проблемам, це варто обговорити прямо зараз.

Діва

Загляньте вашу половинку через плече: що вона читає? Чи не хочете прочитати те саме? Попросіть її протягнути вам один із навушників і вслухайтеся в ту музику, в ритмі якої ваша кохана людина проживає цей день. Ці незначні, здавалося б, дрібниці допоможуть вам стати ще ближчими один одному.

Терези

Цього дня у вирішенні ваших проблем із вашою коханою людиною вам допоможуть нетривіальні та навіть парадоксальні рішення. Чим несподіванішим буде те, що ви придумаєте, тим з більшою ймовірністю воно спрацює. Не бійтеся фантазувати та ризикувати! Гірше точно не буде!

Скорпіон

Сьогодні ви ризикуєте з вашою коханою людиною засидітися допізна за розмовами про те – про це. Чи приємним буде для вас і його вищезгадане те-се – сказати важко навіть зіркам, проте перервати його заради кількох годин сну буде завданням не з легких. Сила волі вам знадобиться.

Стрілець

Цього дня не варто засиджуватися з вашою коханою людиною до ночі за розмовами. Навіть якщо ці розмови будуть дійсно цікавими і плідними, ляжте спати раніше, поки розмова наповнена теплом і взаєморозумінням. Чим ближче до ночі, тим із цим буде гірше.

Козоріг

Сьогодні ви будете дещо зверхньо дивитися на вашу кохану людину, бо вам здаватиметься, що ви розумієте в житті та світоустрої набагато більше, ніж вона. Втім, він цілком зможе вас розчарувати та скинути з неба на землю, продемонструвавши нетривіальність мислення.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вразити вашу уяву, і вона докладе до цього максимум зусиль. І хоча ви свято впевнені в тому, що ваша уява на рідкість стійка і поразка йому не загрожує, не виключено, що ваша половинка і справді розстарається.

Риби

Сьогодні у вас буде дуже уїдливий і єхидний настрій, що якимось чином позначиться на вашому особистому житті. Вашій коханій людині буде непросто спіймати вашу хвилю і тим більше на неї налаштуватися, проте якщо їй це вдасться – вечір буде незабутнім.