fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться будь-що-будь витягти вас на прогулянку. Навіть якщо за вікном буде ураганний вітер, злива та снігопад, це його не зупинить. Готуйтеся до небезпечної пригоди на вулицях рідного міста у компанії вашої половинки.

Телець – Сьогодні розмова з вашою коханою людиною може виявитися дуже важкою і не принесе задоволення ні вам, ні йому. Однак він просто необхідний для того, щоб розставити всі крапки над ним і прийти до якогось важливого і взаємно вигідного рішення. Будьте толерантними і мужніми.

Близнюки – Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина схожа на якогось певного кумедного звіра: зайця, слона, жирафа, бегемота або когось у цьому роді. Постарайтеся знайти для нього фігурку або зображення цього звіра – нехай воно стане його талісманом.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині захочеться захоплюватися кожним вашим словом, ділом або навіть рухом думки, що вас і радуватиме, і дратуватиме одночасно. Втім, пропорції цих почуттів вам доведеться аналізувати самостійно. І робити з них висновки також.

Лев – Не забувайте сьогодні щиро і відкрито дякувати вашій коханій людині за все те добре, що він для вас зробив, а зробив він чимало. Нехай сьогодні він відчує, що він дійсно потрібний вам і вам потрібне все те, що він для вас робить. Тоді вам ще дуже довго буде добре разом…

Діва – У тому, що вам скаже ваша половинка сьогодні, не буде підтексту! І навіть не намагайтеся його знайти. Вам скажуть стільки, скільки думають: ні словом менше, ні думкою більше. Тому якщо ви раптом знайдете у сказаному таємний зміст – що ж, у вас багата фантазія.

Терези – Сьогодні ви будете робити необачні вчинки, які в більшості випадків дуже ображатимуть вашу кохану людину. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб образа його не вплинула на подальший розвиток ваших стосунків. Будьте обережнішими і передбачливішими.

Скорпіон – Визначтеся сьогодні з вашими почуттями щодо дорогої вам людини. Він вам коханий? Друг? Або просто не більше ніж звичка? Залежно від рішення, перебудовуйте ваші відносини на новий лад. Тільки не дуже різко.

Стрілець – Напружений час: у вашому житті сталося щось значуще, і щось не менш значуще має відбутися. А зараз ви насолоджуєтесь кожною хвилиною затишшя. Попросіть вашу половинку не заважати вам, не гальмувати вас і якщо і бути поруч, то тихо-тихо.

Козеріг – У цей день ви вважаєте себе слабшим, ніж ви є насправді. Ви будете впевнені, що вам не під силу щось зробити, а насправді просто не захочете. І це ваше небажання може занапастити все те хороше, що є між вами та вашою половинкою. Можливо, гра не варта свічок?

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому до неї у оточуючих складається саме таке ставлення. Ви як людина стороння і зацікавлена цілком може їй все це пояснити, причому максимально доступно, коректно і не дуже прикро.

Риби – Будьте усміхнені та радісні незважаючи ні на що. Ваша кохана людина, так само як і інші ваші близькі та рідні це оцінять і приймуть до відома, а значить, не докучатимуть вам набридливими питаннями із серії «що сталося». Заодно і настрій підніметься.

You cannot copy content of this page