fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться будь-що-будь витягти вас на прогулянку. Навіть якщо за вікном буде ураганний вітер, злива та снігопад, це його не зупинить. Готуйтеся до небезпечної пригоди на вулицях рідного міста у компанії вашої половинки.

Телець – Сьогодні розмова з вашою коханою людиною може виявитися дуже важкою і не принесе задоволення ні вам, ні йому. Однак він просто необхідний для того, щоб розставити всі крапки над ним і прийти до якогось важливого і взаємно вигідного рішення. Будьте толерантними і мужніми.

Близнюки – Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина схожа на якогось певного кумедного звіра: зайця, слона, жирафа, бегемота або когось у цьому роді. Постарайтеся знайти для нього фігурку або зображення цього звіра – нехай воно стане його талісманом.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині захочеться захоплюватися кожним вашим словом, ділом або навіть рухом думки, що вас і радуватиме, і дратуватиме одночасно. Втім, пропорції цих почуттів вам доведеться аналізувати самостійно. І робити з них висновки також.

Лев – Не забувайте сьогодні щиро і відкрито дякувати вашій коханій людині за все те добре, що він для вас зробив, а зробив він чимало. Нехай сьогодні він відчує, що він дійсно потрібний вам і вам потрібне все те, що він для вас робить. Тоді вам ще дуже довго буде добре разом…

Діва – У тому, що вам скаже ваша половинка сьогодні, не буде підтексту! І навіть не намагайтеся його знайти. Вам скажуть стільки, скільки думають: ні словом менше, ні думкою більше. Тому якщо ви раптом знайдете у сказаному таємний зміст – що ж, у вас багата фантазія.

Терези – Сьогодні ви будете робити необачні вчинки, які в більшості випадків дуже ображатимуть вашу кохану людину. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб образа його не вплинула на подальший розвиток ваших стосунків. Будьте обережнішими і передбачливішими.

Скорпіон – Визначтеся сьогодні з вашими почуттями щодо дорогої вам людини. Він вам коханий? Друг? Або просто не більше ніж звичка? Залежно від рішення, перебудовуйте ваші відносини на новий лад. Тільки не дуже різко.

Стрілець – Напружений час: у вашому житті сталося щось значуще, і щось не менш значуще має відбутися. А зараз ви насолоджуєтесь кожною хвилиною затишшя. Попросіть вашу половинку не заважати вам, не гальмувати вас і якщо і бути поруч, то тихо-тихо.

Козеріг – У цей день ви вважаєте себе слабшим, ніж ви є насправді. Ви будете впевнені, що вам не під силу щось зробити, а насправді просто не захочете. І це ваше небажання може занапастити все те хороше, що є між вами та вашою половинкою. Можливо, гра не варта свічок?

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому до неї у оточуючих складається саме таке ставлення. Ви як людина стороння і зацікавлена цілком може їй все це пояснити, причому максимально доступно, коректно і не дуже прикро.

Риби – Будьте усміхнені та радісні незважаючи ні на що. Ваша кохана людина, так само як і інші ваші близькі та рідні це оцінять і приймуть до відома, а значить, не докучатимуть вам набридливими питаннями із серії «що сталося». Заодно і настрій підніметься.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2021 року Овен Сьогодні вами керуватиме розпач. Тільки з його допомогою ви зможете досягти неможливого у мінімальні терміни, у тому числі і

Гороскоп на 23 лютого для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 23 лютого для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 23 лютого 2021 року Овен Сьогодні у вас можуть виникнути цікаві ідеї – не соромтеся звертатися до тих, хто здатний допомогти в їх реалізації. Потрібно серйозно проаналізувати свої

Любовний гороскоп на 29 жовтня 2021 року для всіх знаківЛюбовний гороскоп на 29 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 жовтня 2021 року Овен У вас сьогодні буде спостерігатися підвищена колючість. Якщо у вашої половинки хворе самолюбство або зовсім відсутнє почуття гумору, їй