fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Ваш чоловік, очевидно, прийде сьогодні додому стомлений і сумний. Мабуть, якісь неприємності у роботі. Наша зоряна порада – не тисніть на неї розпитуваннями, все одно нічого ділового не досягнете. Відкладіть допит із пристрастю до завтра. Зірки вам рекомендують його нагодувати та укласти спати. І лягти поряд.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні зірки рекомендують вам з’ясувати стосунки з вашою коханою людиною, розкрити в них якийсь нарив, який давно заважав вам почуватися абсолютно комфортно один з одним і зробити все можливе для того, щоб місце, що колись наривало, загоїлося якнайшвидше.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто простити вам ту чи іншу вашу дію, яка вам зовсім не здасться поганою, неправильною або образливою. Проте прощення попросити буде набагато простіше, ніж намагатися виправдатися чи зам’яти інцидент.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша половинка може виявити скелет у вашій шафі. Те, що ви так ретельно приховували, саме сьогодні ухвалить рішення виплисти назовні. Так що будьте готові до тривалих пояснень, а, у разі потреби, навіть і до благань про пощаду. Втім, не варто здаватися без бою.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо знати, що вона може покластися на вас у найвідповідальніший момент. Якщо ж такого знання в нього не буде, він навряд чи зможе бути поруч із вами довго, тому що йому буде незатишно і навіть неприємно ваше суспільство.

Діва
23.08 – 23.09

Діви, чи не час як слід забратися у своїй квартирі? Наша зоряна порада – влаштуйте сьогодні генеральне прибирання та почніть з самого ранку. Пропилісосьте якнайкраще килими і винесіть сміття. Як відомо, чистота – запорука здоров’я. Займайтеся цим частіше, і ваше з дітьми самопочуття помітно покращає.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день постарайтеся приділити вашому особистому життю якнайбільше часу та сил. Це буде, звичайно, непросто, проте гра буде коштувати свічок, бо ваша кохана людина оцінить сповна ваші старання. А якщо його у вас поки що немає – цілком може з’явитися.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо усвідомлювати, що і для вас спілкування з нею щось означає, що її почуття до вас і турботи про вас не марні і не спрямовані в бездушну порожнечу. Зробіть все можливе, щоб ваша половинка відчула себе потрібною вам.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні природа виступить проти ваших стосунків. Погода аж ніяк не сприятиме романтичним прогулянкам і пристрасним освідченням у коханні, бо не дасть сконцентруватися вам один на одному: щось обов’язково відволікатиме. Тому якщо є можливість з дому не виходити – краще не виходьте.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день для вас головне дуже чогось захотіти. Причому настільки сильно, щоб воно здійснилося, бо інакше цього стане дуже соромно за те, що воно не виправдало ваші надії. До речі, особистого життя всі ці рекомендації стосуються повною мірою.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні у вас можуть виникнути деякі проблеми з представниками старшого покоління: з вашими батьками, батьками вашої коханої людини або іншими ровесниками. Намагайтеся вийти максимально сухими з води. Тому що від результату ситуації залежатиме дуже багато.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні сім’я і все, що з нею пов’язано, для Риб понад усе. Вас можуть покликати без чоловіка відзначити день народження одного з ваших друзів. Однак зірки не радять вам вирушати туди поодинці. Чоловік і дружина одна сатана! Разом вам буде там набагато веселіше. Не забудьте захопити подарунок.

You cannot copy content of this page