fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься вас перехитрити та обвести навколо пальця. Втім, він може найпідступнішим способом цього і не робити, тому не варто ставати надто підозрілим і чекати від усього каверзи. Підступ може виявитися в тому, що ніякої каверзи і не буде.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні слушний день для кардинальних змін у вашому особистому житті. Саме сьогодні ви вдало почнете, закінчите чи відновите стосунки з тими чи іншими людьми, які, на вашу думку, варті таких енерговитрат із вашого боку. Головне потім у цих людях не розчаруватись.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що вона не може вам допомогти у вирішенні тієї чи іншої вашої проблеми, навіть якщо її бажання буде дуже сильним. Постарайтеся втішити його та створити йому хоч якусь ілюзію можливості допомоги.

Рак
22.06 – 22.07

Як виявляється, мало вам треба для щастя! Лише посмішка або прихильність дорогої вам людини, смайлик у СМС, листівка в конверті або на моніторі. Нехай ці прості чарівні речі гріють вас протягом усього дня і не дадуть згаснути вашому щасливому погляду!

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня не варто засиджуватися з коханою людиною до ночі за розмовами. Навіть якщо ці розмови будуть дійсно цікавими і плідними, ляжте спати раніше, поки розмова наповнена теплом і взаєморозумінням. Чим ближче до ночі, тим із цим буде гірше.

Діва
23.08 – 23.09

Цього дня вашій коханій людині не захочеться думати над тим, навіщо вона чинить тим чи іншим чином, перш ніж таки надійде. Прийде вам керувати його діями, тактовно натякати на необхідність зважити всі за і проти. Тільки не тисніть на нього.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня на вас чекає радісна зустріч із вашим давнім шанувальником, якого ви тисячу років не бачили. Можливо, була б ваша воля, ви б його не бачили ще стільки ж, але доля вашої думки чомусь не спитала. Тому навіть якщо вам зовсім не приємно бачити перед собою це обличчя, наберіться терпіння і посміхайтеся. Зрештою все це ненадовго.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вам як ніколи знадобиться знання деяких дрібниць з життя вашої коханої людини. Нехай навіть його біографія – не найцікавіша історія у Всесвіті, вам доведеться її сьогодні згадати від і до, щоб у потрібний момент блиснути потрібним знанням.

Стрілець
23.11 – 21.12

Для Стрільців сьогоднішній день може трохи затьмаритись через взаємне нерозуміння. У вас із чоловіком, очевидно, намітиться низка розбіжностей. Зірки не радять надто активно відстоювати свою позицію, швидше за все, в результаті вам все одно доведеться поступитися. Хоча б тому, що ви будете мудрішими.

Козеріг
22.12 – 20.01

Ви для вашої коханої людини значно більше, ніж самі можете собі уявити. Тому постарайтеся відповідати сьогодні цьому «більше» і всіляко виявляти вашій половинці ваше до неї прихильність. Їй буде це дуже приємно, а вам зовсім не складно.

Водолій
21.01 – 18.02

Ваш двоїстий характер у цей день вас підведе – у вас кипітимуть пристрасті, вони ж і почнуть диктувати свої умови. Здоровий же сенс саме в цей момент вийде покурити. Постарайтеся якнайшвидше його повернути – його участь у прийнятті рішень, що стосуються внутрішньосімейного життя, просто необхідна. Порада зірок – постарайтеся не допустити нервозності у ваших сімейних відносинах, і спробуйте раніше лягти відпочивати.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам сумно визнаватиме вашу неправоту. Однак зробити це доведеться, щоб уникнути конфліктів з вашою коханою людиною. Тим більше, що ви дійсно були неправі в тому чи іншому питанні – і лише ваша гордість не дає вам зізнатися в цьому відразу.

You cannot copy content of this page