fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні ви цілком можете приревнувати вашу кохану людину, причому не до представника протилежної йому статі, а до чогось абстрактного або неживого. До телевізора, футболу, шопінгу або організації боротьби за мир у всьому світі. Не найприємніше почуття.

Телець

Цього дня вам доведеться змушувати себе надавати знаки уваги вашій коханій людині. Незрозуміле небажання це робити активно заважатиме вам, але ви все-таки виявитеся сильнішим за нього. Подолати цей несподіваний бар’єр необхідно, інакше згодом можуть виникнути труднощі.

Близнюки

Цього дня не варто засиджуватися з вашою коханою людиною до ночі за розмовами. Навіть якщо ці розмови будуть дійсно цікавими і плідними, ляжте спати раніше, поки розмова наповнена теплом і взаєморозумінням. Чим ближче до ночі, тим із цим буде гірше.

Рак

Сьогодні є сприятливий день для знайомств. Подумайте, з якою людиною вам хотілося б сьогодні приємно провести день, і сміливо йдіть туди, де такі водяться удосталь. Розумні зустрічаються у бібліотеці, веселі – на дискотеці, товариські – на вечірках. Тільки пам’ятайте, що з кожного правила бувають винятки.

Лев

Цього дня між вами та вашою коханою людиною може виникнути конфлікт через вашу безгосподарність. Наприклад, у вас в кімнаті недостатньо чисто, гудзик до вашого костюма пришитий неакуратно і взагалі вигляд у вас якийсь скуйовджений … Постарайтеся, щоб сьогодні йому не було до чого причепитися.

Діва

Сьогодні вам належить вирішувати якісь нагальні проблеми вашої коханої людини. Не можна сказати, що вам це буде так приємно чи цікаво, проте нічого не вдієш: близькі стосунки – вони на те й близькі, щоб і в горі, і в радості… А раптом вам сподобається?

Терези

Якщо сьогодні в руках у вас з’явиться щось важче за буханець хліба, ви не замислюючись запустите цим в голову кривднику. Тому з вами сьогодні краще бути обережнішими і різких рухів не робити, інакше сімейного Перл Харбора не уникнути. Настрій у вас сьогодні рішучий і вкрай непримиренний!

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довести вам важливість тієї чи іншої дії, яку він має намір зробити. Однак він із завидною завзятістю робитиме це знову і знову, щоб ви все ж таки перейнялися важливістю і патетичністю моменту. Перейміться, будь ласка.

Стрілець

Сьогодні Вас може відвідати ностальгія. Ви згадаєте ваші стосунки з вашою колись коханою людиною дуже захочете, щоби все повернулося, навіть якщо зараз у вашому особистому житті все добре. Увімкніть сумну музику, згадуйте, а потім викиньте це з голови. Жити все ж таки варто днем ​​теперішнім, час від часу заглядаючи в майбутнє.

Козоріг

Будьте мужні! Сьогодні, можливо, ви отримаєте якесь неприємне повідомлення, що стосується вашого партнера. Ймовірно, ви дізнаєтесь про його деякі зв’язки на стороні, або хтось почав маніпулювати ним, щоб дістатися до вас. Проте не такий страшний біса, як його малюють! До вечора ситуація вирішиться цілком благополучно.

Водолій

Сьогодні ви ризикуєте з вашою коханою людиною засидітися допізна за розмовами про те – про це. Чи приємним буде для вас і його вищезгадане те-се – сказати важко навіть зіркам, проте перервати його заради кількох годин сну буде завданням не з легких. Сила волі вам знадобиться.

Риби

Сьогоднішній день нічим не відрізнятиметься від тисячі таких самих днів. Він виявиться звичайним, приземленим і позбавленим будь-якої родзинки. Однак саме такі дні як ніщо інше дають нам відчуття спокою, стабільності та надійності. Можливо, це й не так погано?

You cannot copy content of this page