fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться поставити над вами якийсь науковий експеримент. Опиратися цьому чи ні – залежить від вас. Боляче вам, швидше за все, не буде, а ось інтерес до експериментаторства цілком може прокинутися.

Телець – Сьогодні не варто надто сподіватися на здогадливість вашої коханої людини: швидше за все, надії виявляться невиправданими і спричинять низку дуже гірких розчарувань. Просто живіть, дихайте на повні груди і радійте тому, що у вас вже є, не вимагаючи і не чекаючи більшого.

Близнюки – Подивіться на ваші стосунки з коханою людиною збоку, незалежним поглядом. Чи все вас влаштовує як стороннього спостерігача? Чи не хотілося б щось підкоригувати чи різко змінити? А тепер поверніться на своє законне місце усередині тандему. Ви, як і раніше, хочете щось змінювати?

Рак – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто відмовити вам у чомусь, навіть якщо ваше бажання буде для нього нездійсненним або дуже важко здійснити. Зірки рекомендують постаратися не зловживати його безвідмовністю і бути скромнішими у бажаннях.

Лев – Сьогодні вам варто забути про всі справи та умовності і в якийсь момент запросити вашу кохану людину на танець. Нехай це не буде бал чи яскрава вечірка, а лише кухня чи вітальня, і музика гратиме з маленького приймача – головне не антураж. Головне – сам танець, який ще більше зблизить вас.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з тим, що ви самостійні і цілком обходитеся без її допомоги та підтримки. Постарайтеся справити враження хоча б трохи залежної людини, яка потребує надійного плеча.

Терези – Цього дня вам досить важко буде виразно викласти свою думку вашій коханій людині. Тому він цілком зможе зрозуміти вас неправильно, а то й не зрозуміти зовсім. Утім, якщо він дослухається не лише слів, а й своєї інтуїції, проблем у взаєморозумінні не буде.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині дуже потрібен буде хтось, хто страхуватиме всі його рухи та допомагатиме у прийнятті відповідальних рішень. Зрозуміло, оптимальним варіантом буде, якщо такою людиною ви будете, проте варіанти теж можуть бути.

Стрілець – Цей день треба провести удвох під покровом вікового дерева, слухаючи співи птахів. Напружена з деревами, птахами і можливістю будь-куди поїхати? Ну хоч поруч із горщиком герані один одного за руки п’ять хвилин потримайте — це ви можете собі дозволити?

Козеріг – Сьогодні вам не варто все робити в останню хвилину, бо подібні дії можуть призвести до подій досить неприємних, які можуть надати небажаний вплив на ваші стосунки з вашою коханою людиною. Постарайтеся бути хоча б трохи більш завбачливим.

Водолій – Цього дня спілкування з вашою коханою людиною може принести не лише духовну, а й матеріальну радість. Можливо, вам вдасться вдало на чомусь заощадити або зненацька з його боку підвернеться нескладна, але грошова робота. Загалом ваш гаманець залишиться задоволений.

Риби – Якщо у вашій душі копошиться черв’ячок і гризе вас зсередини, примовляючи: «Це не та людина, яка тобі потрібна… Не та… Не та…», – прислухайтеся до звіра вимагайте від нього аргументованих доводів. Можливо, він істину каже. З черв’ячками це іноді трапляється.

You cannot copy content of this page