fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня ваша кохана людина довірить вам щось таке, про що ніколи і нікому раніше не розповідала. Можливо, дасть почитати свої дитячі вірші або розповість про давні нездійсненні і вже смішні мрії. Поставтеся до його таємниці трепетно.

Телець
21.04 – 20.05

Будьте терпимі до помилок та промахів вашої коханої людини. Він сьогодні цілком може бути не в дусі і взагалі витати в хмарах. Це ніяк не позначиться на його ставленні до вас, а ось на поведінці – вельми й вельми. Що ж, непогана можливість відчути себе люблячою і мудрою матір’ю безладної дитини.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня вашій коханій людині буде непросто вам довести всю вашу чудовість, неповторність та унікальність у цьому світі. Чомусь із завидною завзятістю ви не віритимете, причому кокетства у вашій поведінці буде щонайменше.

Рак
22.06 – 22.07

Найчастіше посміхайтеся! Ваша усмішка – ваша головна зброя цього дня. Тепла, вона зігріє оточуючих, холодна – змусить їх остовпіти. Тільки не будьте байдужими до оточуючих та коханих. Байдужості вам точно не пробачать. Більше того, за нього можуть образитись так, що наслідки доведеться розхльобувати дуже довго.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваш тандем буде напрочуд щасливим і сонячним, йому вдасться обігріти не одне серце і висвітлити усмішкою не одне обличчя. Вам багато хто заздрить, але по-білому і по-доброму. Намагайтеся зберегти у своїй пам’яті цей день: такі на вашу частку, на жаль, нечасто випадають…

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде дуже весело в компанії вашої коханої людини та її друзів. Ви відчуєте себе своїм серед цих чудових людей і захочете докласти максимум зусиль, щоб затриматися серед них на якомога більший період часу.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам важко буде даватися те, що ще вчора робилося з легкістю, практично непомітно. Що може стати причиною обуреного нерозуміння з боку вашої коханої людини. Залишається сподіватися, що він прийме вашу раптову слабкість близько до серця і зробить все можливе для того, щоб вам допомогти.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви можете зустріти вашу кохану людину в якомусь зовсім несподіваному місці, де її не могло опинитися за всіма законами логіки та здорового глузду. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він вас не застав зненацька. Заодно і подумайте, як він там опинився.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам дуже захочеться зустрітися з вашим колишнім коханням. Однак просто так у вас це не вийде: доведеться привід якийсь придумати, нехай навіть безглуздий і безглуздий. Наприклад, віддати їй якусь її річ, яку вона давно забула або диск з цікавою для неї інформацією.

Козеріг
22.12 – 20.01

Як багато може сказати лише один ніжний погляд! Ви що, справді не помічаєте, як вас буквально закидають? Негайно дайте відповідь на них посмішкою і добрим словом. Вірні шанувальники на дорозі не валяються, їх треба берегти та заохочувати!

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день вашій коханій людині захочеться вас обійняти, притиснути до себе міцніше і ніколи не відпускати. Виконати подібне прохання не так легко, як здається, але спробувати явно варто.

Риби
19.02 – 20.03

Якщо вам сьогодні поступилися місцем у метро – це не означає, що прийшла старість. А посміхнулися не тому, що ви смішно виглядаєте. Просто ви сьогодні притягуєте до себе добрих людей. Чи не скористатися цим тяжінням і чи не вибрати серед тих, хто притягнувся, найдовшого – для довгого та щасливого спільного життя?

You cannot copy content of this page