fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ваші шанси на особисте щастя великі, як ніколи. Тому докладайте всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб отримати з цього дня максимум користі та задоволення. Інакше потім дуже шкодуватимете про те, що не дістаєте зубами до ліктів: навіть не покусати.

Телець – Сьогодні вам захочеться розбурхати вашу кохану людину, щоб вона вийшла з напівсонного стану і зважилася, нарешті, на якийсь дуже серйозний вчинок. Тягти з болота бегемота виявиться нелегкою роботою, але вашій тягловій силі можна буде лише позаздрити!

Близнюки – Ви чимось захоплені, причому настільки, що все рідше згадуєте про вашу половинку. Якщо раніше вона у списку ваших пріоритетів стояла на першому місці, то зараз – лише в першій десятці. Адже їй прикро, і її можна зрозуміти! Нагадайте їй, що ви її любите!

Рак – У цей день ви будете загадковими і незбагненними як для вашої коханої людини, так і для оточуючих. Ваша поведінка буде настільки непередбачуваною, а мотиви – настільки незрозумілими, що близькі вам люди будуть губитися у здогадах та домислах. І зовсім не факт, що зможуть правильно домислити.

Лев – Сьогодні вам варто виконати якусь вашу обіцянку, яку ви нещодавно дали вашій коханій людині, але про яку проте благополучно забули. Обставини нагадають вам про нього сьогодні – і нехай цей нагадування стане першим кроком до правильної дії!

Діва – Сьогодні ви зрозумієте, що вам потрібно якнайбільше часу проводити з вашою коханою людиною. Однак він може дотримуватися іншої думки щодо цього, тому перш ніж призначити йому десять побачень на один день, прислухайтеся до його погляду.

Терези – У цей день на вас чекає досить несподівана зустріч з людиною, яка вплине на ваше особисте життя. Можливо, саме завдяки йому, хай навіть і побічно, ви познайомитеся з людиною вашої мрії або налагодите ставлення з коханою людиною, яка вже є у вас.

Скорпіон – Нині зірки будуть безжалісні до сором’язливих, схильних з приводу заливатися фарбою людям. Якщо ви за власною молодістю чи недоглядом батьків потрапили до цієї категорії, краще з людьми не спілкуйтеся. Ваші найкращі пориви будуть жорстоко осміяні.

Стрілець – Сьогодні ви з вашою коханою людиною будете «на одній хвилі»: на його запитання ви відповідатимете раніше, ніж вона вам їх задасть і навпаки. Ви могли б навіть у цирку підробляти: телепатія та фокуси, пов’язані з нею, нині в моді та в честі. Але краще використовуйте ваші таланти на благо ваших стосунків.

Козеріг – Сьогодні не варто надто сподіватися на свою чарівність і вміння переконати вашу кохану людину в чомусь за допомогою однієї лише сліпучої посмішки. Навряд чи цього дня така безвідмовна зброя спрацює. Аргументи та аргументи будуть якось надійнішими. Втім, якщо до них ще й посмішку додати…

Водолій – Сьогодні ви зрозумієте, що поклали на себе надто важкий тягар відповідальності за себе, за вашу кохану людину і за ваше спільне майбутнє, яким би воно не було. Або варто свою відповідальність з будь-ким розділити, або ж змиритися з нею і забути про те, що вона важка.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чого ви від неї чекаєте. Він намагатиметься вгадати – але в нього може не вийти з першого разу. Не варто на нього за це сердитись і ображатись: зрештою, курсів телепатії він не закінчував і думки ваші поки що читати не навчився.

You cannot copy content of this page