fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам захочеться захистити вашу кохану людину від якоїсь неприємності, яка на неї насувається. Це виявиться не так просто, як вам здається, проте якщо ви виявите себе з кращого боку – у вас все безумовно вийде. Головне – не боятися труднощів і вірити з себе.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вас чекає довге з’ясування по телефону обставин, які безпосередньо зачіпають як ваші інтереси, так і інтереси вашої коханої людини. Невідомо, які емоції ви відчуватимете у процесі розмови, але те, що без них не обійдеться, сумніву не підлягає.

Близнюки
21.05 – 21.06

Те, що починалося як казка, давно стало реальним життям, у якому вам доводиться жити. Втім, і реальному житті можна і потрібно радіти, причому бажано разом із вашою коханою людиною. Зрештою, хто заважає вам зробити вашу реальність кращою за будь-яку казку?

Рак
22.06 – 22.07

Ви можете радісно потирати руки: все йде за вашим планом. Відносини розвиваються так, як ви цього хотіли, перешкод, начебто, не передбачається, так що можете вважати себе великим стратегом і інтриганом. До речі, вам із собою ще не нудно? Розмаїття не хочеться?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви цілком можете переплутати вашу кохану людину з кимось ще: наприклад, приписати йому ту історію, яку почули від вашого приятеля або ненароком окликнути його чужим ім’ям. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб якнайшвидше згладити інцидент.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам доведеться вирішувати любовні проблеми вашого друга. Мимоволі ви візьмете на себе відповідальність за його стосунки з його близькою людиною і, розбираючись у них, зрозумієте щось про себе. Щось таке, що допоможе вам побудувати свої відносини набагато вдалим чином.

Терези
24.09 – 23.10

Чудовий день для того, щоб виїхати разом із вашою половинкою на природу. Зазвичай за межею міста люди дуже змінюються, скидають міські маски і стають самі собою. Чудовий тест на сумісність! І якщо вам справді добре разом – то і день вийде просто чудовим.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, де закінчується дружба і починається кохання, що може досить серйозно позначитися на ваших стосунках. Ваше завдання – чітко розмежувати для нього та для себе ці поняття, щоб більше перехід з одного до іншого нікого не бентежив.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам варто звернути увагу на представника протилежної статі, яка часто на вас поглядає та посміхається. Можливо, ви зустрінетеся з ним у транспорті чи на вулиці, а може, бачите його щодня. Так чи інакше, задумайтеся: може, варто стати цій людині трохи ближче?

Козеріг
22.12 – 20.01

Кажуть, що кохання шукати не можна. Вона має сама прийти, звалитися як сніг на голову. Сьогодні вам варто вирішити, чи згодні ви з цим чи ні, і відповідно до свого рішення намітити план подальших дій. Втім, якщо ваше кохання вже при вас, то просто робіть все, щоб його не втратити… Для цього поради зірок вам не потрібні.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина наполягатиме на тому, щоб ви приділили їй максимум уваги, навіть якщо буде чудово розуміти, що це неможливо. Тому пояснювати йому сьогодні щось – справа більш ніж марна. Намагайтеся хоч якось відповідати його вимогам.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам здасться, що всі ваші слова, сльози та прохання марні. Як би ви не намагалися достукатися до небес, тобто до вашої коханої людини, це не має жодного впливу. А можливо, варто спробувати говорити тихо? Тоді мимоволі дослухаються.

You cannot copy content of this page