fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 жовтня 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина перестала цілком і повністю від вас залежати і є цілком самостійною одиницею суспільства. Не можна сказати, що це вас дуже засмутить або дуже порадує, проте факт залишиться фактом. І з ним доведеться змиритись.

Телець
21.04 – 20.05

Не турбуйтеся ви так! Ваше хвилювання передалося вашим найближчим людям. Але якщо ви хоч щось можете зробити в ситуації, то вони – зовсім нічого. І тому їм ще гірше, ніж вам. Цікаво, чи ви свідомо завдаєте їм біль – чи це у вас ненароком виходить?

Близнюки
21.05 – 21.06

Намітьте сьогодні чітку лінію поведінки і слідуйте їй, попри що. Обставини можуть змусити вас змінити точку зору, проте спонтанно приймати рішення не варто. В іншому випадку ваші стосунки з вашою коханою людиною можуть ускладнитися і навіть вилитися в досить неприємний конфлікт.

Рак
22.06 – 22.07

Будьте сьогодні милі та безпосередні. Саме це приверне до вас максимум уваги з боку представників протилежної статі. Втім, якщо ви вирішите, що амплуа химерної дитини – найкращий для вас образ, постарайтеся не переграти. Нехай дитина буде неслухняною, але розумною.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня вам варто змусити себе не думати, а діяти так, як наказує вам ваша інтуїція. Можливо, вона й помилиться кілька разів, але, порівняно з голосом розуму, вона діятиме безпомилково. До речі, ваша кохана людина може в цей день теж покластися на вашу інтуїцію.

Діва
23.08 – 23.09

Ще не пізно все змінити у ваших стосунках. Хоч їм уже більше одного дня, вони все одно ще подібні до глини, пластиліну, мокрого піску: дуже легко піддаються коригуванню та деформації. Сьогодні можете зайнятися тим чи іншим – на ваш розсуд.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина витрачає надто багато грошей. Нехай навіть усі вони йдуть на вас, ваше благо і ваше задоволення, проте це не виправдання для такого марнотратства. Проте утримайтеся від довгої лекції про користь економії. Краще з’ясуйте для початку його мотиви.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні зірки рекомендують вам нагадати вашій половинці про те, що ви її любите. Або розповісти про це вперше, якщо до того ви жодного разу не наважувалися на такий відважний, але справді чесний вчинок. Головне – впевненість у тому, що вас зрозуміють і дадуть відповідь вам взаємністю.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливе ваше схвалення. Тому не лінуйтеся кивати, погоджуючись, на кожну його дію, прояв ініціативи і навіть слово. В іншому випадку він може замкнутися, піти в себе і взагалі нічого не робити протягом довгого періоду часу.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні зірки рекомендують вам проявити характер по відношенню до вашої коханої людини. А то він сьогодні остаточно вирішить, що йому все можна і, швидше за все, вийде за межі пристойності. В черговий раз. Якщо ж перший, не будьте надто суворі: раптом він зробив це ненароком?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам захочеться поводитися нетривіально і дуже весело, особливо в суспільстві вашої коханої людини. Однак велика ймовірність того, що він ваш бадьорий і веселий настрій розділяти не буде безпосередньо ваша половинка, тому не розраховуйте на неї занадто сильно.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день ймовірність зустріти людину вашої мрії для вас дуже мала. Зірки в цьому майже впевнені, проте це не означає, що не треба сьогодні добре виглядати, коли виходите на вулицю, сліпуче всім посміхатися і будувати очі представникам протилежної статі.