fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Овнам у цей день зірки рекомендують не наділяти чоловіка надто широкими повноваженнями, особливо щодо ходіння по магазинах. Є ймовірність того, що він купить зовсім не те, що вам потрібно, незважаючи на ваш детальний інструктаж. Якщо бажаєте, щоб все було зроблено так, як треба, зробіть це самі!

Телець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться ближче познайомитися з дорогими вам людьми. Якщо ви вважаєте, що знайомство буде приємним для всіх сторін, постарайтеся організувати зустріч з максимальною оперативністю, доки ентузіазм не зник.

Близнюки

Сьогодні стосунки у вашій сім’ї будуть повністю залежати від настрою вашого шефа. Похвалить – і вечір у колі рідних та близьких буде ідилічним. Сварить – бурі не обминути. Тому вам доведеться сьогодні бути зразковим працівником. Сімейне щастя того варте.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати вам, що вона хоче вам сказати, бо ви розумітимете її з півслова, з напівпогляду і з напівжесту. Однак не варто бути надто самовпевненим: ви цілком можете помилитися, що призведе до прикрих наслідків.

Лев

У цей день вам варто беззаперечно слухатися вашу кохану людину. Іноді навіть до абсурду. Свою власну логіку краще не включати зовсім: спробуйте себе в ролі слухняної ляльки в його руках. Це покаже вам, наскільки на нього можна покластися і наскільки правильно він може вести вас життям.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде невтямки, що ви починаєте щось для того, щоб її життя стало ще яскравішим, радіснішим і насиченішим. Тому затівайте, нічого не боячись: сюрприз повинен буде вийти обмінним. Якщо, звичайно, все піде за планом.

Терези

Сьогодні ваш друг дуже допоможе вам у налагодженні стосунків із вашою коханою людиною. Більше того, зробить він це безкорисливо і не витягуватиме з ситуації, що склалася, ніякої користі для себе. Ви можете пишатися: не всім так щастить із друзями!

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться ваша допомога та підтримка, навіть якщо ви не в змозі виконати її швидко, ефективно та якісно. Постарайтеся створити враження людини, компетентної у цій галузі – а інше додасться.

Стрілець

Сьогодні ви зрозумієте, що те, що завжди здавалося вам складним і практично недосяжним, насправді більш просто, зрозуміло і легко – головне, дуже захотіти. Це майже унікальний шанс для того, щоб остаточно і безповоротно налагодити ваше особисте життя.

Козоріг

Сьогоднішній день буде ознаменований незрозумілими подіями, що відбуваються у вашому особистому житті. Іноді вам здаватиметься навіть, що це лише страшний сон, який ось-ось закінчиться. Однак закінчиться він навряд, якщо ви самі до цього зусиль не докладете.

Водолій

Цього дня ви будете схильні знаходити радісне, світле та сонячне навіть у найпохмуріших і найпривабливіших аспектах вашого життя, як особистого, так і суспільного. Ваша улюблена людина спочатку досить скептично буде ставитися до вашого погляду, а потім цілком може заразитися!

Риби

Нині зірки будуть безжалісні до сором’язливих, схильних з приводу заливатися фарбою людям. Якщо ви за власною молодістю або недоглядом батьків потрапили до цієї категорії, краще з людьми не спілкуйтеся. Ваші найкращі пориви будуть жорстоко обсміяні.

You cannot copy content of this page