fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 березня 2023 року

Овен – Сьогодні ви почуєте від вашої коханої людини те, чого почути ніяк не очікували. Він покаже себе з абсолютно не знайомого вам боку. Що може вас навіть дещо злякати чи хоча б змусити насторожитися. Намагайтеся зробити максимум висновків з того, що сталося.

Телець – Ви з вашою коханою людиною можете пограти у справжніх Чіпа та Дейла, які ось уже не один рік незмінно поспішають на допомогу. Навіть якщо це буде ваш дебют спільного порятунку чийогось щастя та благополуччя, перший млинець комом не виявиться. Все буде з точністю навпаки.

Близнюки – Сьогодні може статися так, що ваша нинішня кохана людина познайомиться з попереднім. При цьому вони, цілком можливо, не знатимуть про те, яку роль кожен із них відіграв у вашому житті. Ви можете їм про це сказати або не говорити, залежно від того, наскільки легко вони порозуміються.

Рак – Цього дня варто звернути увагу на те, що саме ви кажете вашій коханій людині. Можливо, деякі слова, які давно вже стали для вас звичними та звичайними, для нього досі не втратили свіжості, і він, як і раніше, мліє від вашого «люблю» або здригається від «відстань».

Лев – У цей день ваше завдання – роздратувати вашу кохану людину, викликати в ній спортивну агресію, змусити на хвилі розсердженості та незадоволеності нинішньою ситуацією в чомусь кардинально себе змінити, причому явно на краще. Тільки не перестарайтеся: стан білого жару йому явно ні до чого.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині непросто переконати себе в тому, що всі її вчинки правильні і ведуть до вашого спільного щасливого майбутнього, а не відводять від нього вбік. Якщо ви щиро вірите в те, що він ні в чому не помиляється, не бійтеся йому чесно сказати про це.

Терези – Цього дня зірки рекомендують вам бути максимально чесним із вашою коханою людиною. І якщо вам хочеться, щоб він дав вам відпочити на якийсь час, варто йому відразу і чесно про це сказати. Чемні напівнатяки вам не допоможуть: їх він розуміти не буде зовсім.

Скорпіон – Сьогодні вам чекає тривалий забіг за подарунками для ваших рідних та близьких чоловіків. Ваша кохана людина може скласти вам компанію, благо вона трохи розбирається в пристрастях сильної статі. Часом його консультації будуть просто неоціненними для вас.

Стрілець – Сьогодні ви як ніколи зрозумієте, що ви з вашим партнером просто ідеально створені один для одного. Очевидно, матимуть місце ситуації, які переконають вас у цьому. Наприклад, ви дуже чітко зійдетеся з ним у планах на вихідні або у питаннях виховання дітей. Зірки радять вам цінувати ваші стосунки – повне розуміння між партнерами зустрічається нечасто!

Козоріг – Цього дня не варто надто великої уваги приділяти деталям і дрібницям, яких у ваших стосунках з вашою коханою людиною нагромадилося чимало. Шукаючи смітинку, можете не помітити колоду, хоча саме у нього і є всі шанси стати справжнім каменем спотикання.

Водолій – У цей день вам досить важко буде зробити правильний вибір між однаково коханими людьми на користь будь-кого. Ваші почуття до них настільки різняться за змістом і настільки схожі за інтенсивністю, що втрата хоча б одного з них буде для вас справжнісінькою катастрофою.

Риби – Цього дня у вашої коханої людини буде доволі єхидний та грайливий настрій. Тому навіть на ваше бажання поговорити серйозно і відверто він жартуватиметься, безмірно вас цим дратуючи. У принципі, якщо ставитись до цього простіше, від цього можна навіть задоволення отримати.

You cannot copy content of this page