fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами стільки часу, скільки ви вважаєте за потрібне, що може спричинити серйозні конфлікти. Якщо один із вас не піде на компроміс чи поступку. Втім, якщо кожен сподіватиметься на те, що це зробить інший, дива не станеться ніколи.

Телець

Цього дня вам непросто буде привернути увагу вашої коханої людини до скромної персони. Він знаходитиме сотню інших привабливих об’єктів уваги, причому незалежно від вашої діяльності з перешкоджання цьому процесу.

Близнюки

Близнюкам сьогодні можуть обережно натякнути, що у них з’явилися справжні роги, великі та гіллясті. Не вірте – вам заздрять. Не у кожного коханий такий гарний, щоб цікавити інших, а якщо вам таке кажуть, значить, ваша половинка – гарна. Це привід гордості.

Рак

Будьте уважні до того, що вам каже ваша кохана людина. Не тому, що він скаже щось принципово важливе, а тому що одного разу ви згадаєте ці слова, доречно і вчасно, чим його приємно здивуєте. Людям завжди подобається, коли їх цитують.

Лев

Сьогодні ви будете абсолютно впевнені в тому, що заслуговуєте кращу людину, ніж та, яка знаходиться поряд з вами, бо кількість її недоліків вас пригнічуватиме з кожною хвилиною все сильніше. А самі ви ідеальні? І чи знайдете ви когось краще за вашу нинішню половинку? Про це варто замислитись.

Діва

Вам нелегко сьогодні буде вирішити, як правильно вчинити з вашою коханою людиною: що їй відповісти на ту чи іншу заяву, як відреагувати на неадекватність її поведінки, що з нею взагалі робити. Надайте вашій інтуїції можливість вирішувати всі ці складні проблеми за вас.

Терези

У цей день ваша кохана людина поверне вам якийсь обов’язок, на отримання якого ви вже і сподіватися забули, ні, все в силі. Нехай ця дія стане для вас приємною несподіванкою, тому не слід активно до неї готуватися як морально, так і фізично.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко повірити в щирість ваших почуттів та відкритість ваших бажань. Чомусь він у всьому шукатиме каверзу і таємний зміст. Намагайтеся переконати його в тому, що таких у ваших діях і словах зовсім немає.

Стрілець

Сьогодні ви захочете продемонструвати вашій коханій людині свою проникливість, чим можете її дуже образити. На вашу чергову фразу змісту “це було очевидно з самого початку!” реакція може бути з вашої точки зору дуже неадекватна, а з його – більш ніж закономірна.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина зробить на честь вас якийсь подвиг. Можливо, він не врятує кошеня з палаючого будинку і навіть не переведе бабусю через дорогу. Однак цілком може вдатися до нелюбого заняття – наприклад, миття посуду або підмітання коридору. І все заради кохання!

Водолій

Вам потрібна людина, якій ви справді цікаві як особистість. І якщо ваша половинка такими приємними особливостями не має, то сьогодні можна задуматися, а чи справді половинка ваша. Бути разом – це не лише говорити, а й слухати, не тільки бути зрозумілим, а й розуміти. Прикро, якщо ваша кохана людина цього не розуміє.

Риби

Сьогодні, очевидно, дружні стосунки можуть вийти на інший, вищий рівень. Гарний день для того, щоб сходити разом на виставку авангардного мистецтва чи концерт класичної музики, нові враження зміцнять ваш союз!