fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете зачаровані тим світом, який вам представить ваша кохана людина. Він здасться вам настільки правильним, гармонійним і затишним, що захочеться залишитися в ньому назавжди. Втім, перш ніж приймати такі радикальні рішення, подумайте: реальність та рекламна кампанія часто різняться, причому суттєво.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться добитися від вас неможливого, і вона докладе для реалізації свого підступного плану всі можливі та немислимі зусилля. Найцікавіше, що він не буде розуміти, що зробити вам належить саме неможливе, і вам доведеться це йому довго пояснювати.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні здійсниться ваша давня мрія. Втім, її втілення в життя може нашкодити вашому особистому життю: ви загадали це бажання давно, задовго до появи у вашому житті дорогої вам людини. Вибір між мрією та любов’ю – не найлегший, проте вам доведеться сьогодні його зробити.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина покаже себе з кращого боку. Можливо, ви і не знали, що він має такі чудові якості і він здатний на такі приголомшливі вчинки. Що ж, добрі сюрпризи – це завжди приємно. Траплялися б вони частіше… До речі, не забудьте продемонструвати своїй половинці свою радість – це заохочить її на подальші подвиги.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні Леви будуть дуже легкі і невимушені у спілкуванні, і майже ніщо їх не зможе вивести з себе, якщо це не стосується програшу їхньої улюбленої спортивної команди (до жінок це теж відноситься). Цього дня діти сміливо можуть ставити вам різні пікантні питання – ви знатимете на них усі відповіді!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде непросто прийняти важливе для вашої коханої людини рішення, проте якщо цього не зробите ви, за вас це навряд чи хтось зробить. Намагайтеся забути на час про відповідальність, яка лягає на ваші плечі – і просто дійте всупереч усьому.

Терези
24.09 – 23.10

Від сьогоднішнього побачення не варто чекати казки, чудес та виконання всіх найзаповітніших, навіть невисловлених бажань. За такого настрою нічого крім розчарування ви не зазнаєте. Зірки радять налаштуватися на найгірше – і ось тоді казок і чудес вам не уникнути.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вас надовго відпускати. Справа може дійти навіть до пред’явлення претензій та інших істерик. Щоб їх уникнути, вам варто жорстко заявити про свою позицію або одразу піти на поводу у обставин. Вибір, як заведено, за вами.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не соромтеся говорити відверто. Вашу відкритість оцінять. Якщо ж раптом виявиться, що ви наговорили зайвого, потім зможете якось виправдатися, зрештою скажете, що пожартували, а вас не так зрозуміли.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині доведеться досить довго з’ясовувати стосунки з її колишньою половинкою, у що ви, безперечно, будете негайно присвячені. Постарайтеся зіграти роль мудрого гуру і дати справді слушні поради по суті. Зрештою, це і у ваших інтересах також.

Водолій
21.01 – 18.02

Якщо довго мучитися, щось вийде. Сьогодні ви це усвідомлюєте повною мірою. Вам здавалося, що вже від вашої коханої людини ви цього точно ніколи не досягнете. Та ні. Цього дня він зовсім несподівано піддасться на ваші вмовляння і зробить все точно так, як ви хотіли.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні не варто вимагати від коханої людини дуже багато чого! Здається, ви поставили собі за мету позбутися всіх його недоліків за один день і перетворити його на людину вашої мрії. Але, по-перше, за один день суттєвих результатів ви все одно не досягнете, а по-друге, нудні лекції чи сварки – аж ніяк не найкраще вирішення проблеми.

You cannot copy content of this page