fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні навіть зірки будуть заздрити вашому щастю. Давно вони в жодній парі не бачили такої рідкісної гармонії. І сварки цієї самої гармонії не завада: ви дуже добре і швидко звертатимете їх жартома. Втім, сварок цього дня не повинно бути: лише посмішки, сміх та ніжність, у величезних кількостях.

Телець

Сьогодні ваша цікавість може зіграти з вами злий жарт. Ви все одно не дізнаєтеся те, що вас так зацікавило, але інформація, отримана в процесі досліджень, дуже вас засмутить. Подумайте ще раз, чи вам це потрібно, і ваше щастя, якщо ви одумаєтеся.

Близнюки

Сьогодні ваша половинка намагатиметься вас обдурити, перехитрити, надути або розіграти. Це не означає, що потрібно цілий день грати в Шерлока Холмса і шукати неправду в кожному слові коханої людини. Просто краще всі рішення щодо пропозицій, що виникли сьогодні, відкласти на завтра – тобто до кращих часів.

Рак

У цей день вашій коханій людині досить важко буде зрозуміти ваші уподобання та уподобання, як би ви не намагалися їй пояснити всі їхні плюси, принади та приємності. Що ж, значить, у цьому він вам не помічник і конкурент. Однією темою для спілкування є менше.

Лев

Сьогодні ви припускатимете досить грубі помилки з неуважності. У всякому разі, їхня ймовірність досить висока. Однак ваша половинка зробить все для того, щоб вам не довелося потім у них каятися і доведе вам, що навіть найгеніальніші люди іноді роблять щось не так.

Діва

У цей день вам варто забути про об’єктивність і судити про вашу кохану людину виключно з суб’єктивної точки зору. Зрештою, бути з ним саме вам і нікому окрім вас, а отже, при особистому контакті жодні об’єктивні норми та принципи вам не допоможуть.

Терези

Складний період вашого життя добігає кінця. Незабаром і ви, і ваша кохана людина зітхнете з полегшенням і зможете пожити нарешті повним життям. Однак про це поки що думати рано. Продовжуйте працювати на благо Прекрасного Далеко і, якщо це можливо, не перевантажуйте вашу кохану людину проблемами, що звалилися на вас.

Скорпіон

Сьогодні вам знадобиться порада вашого друга. Він виявиться дуже цінним і своєчасним і допоможе вам налагодити стосунки з вашою коханою людиною. Однак, так чи інакше, не варто слідувати йому занадто досконально, бо абсолютних істин не існує.

Стрілець

У цей день вам буде нелегко змиритися з ситуацією, яка виникне у вашому особистому житті. Однак так чи інакше, зробити це доведеться хоча б для того, щоб рухатися далі по дорозі ваших стосунків, якою б звивистою і вибоїстою вона не була.

Козоріг

Сьогодні варто якнайбільше часу приділити вашій коханій людині. Йому просто необхідні будуть ваші увага, ласка і турбота. Прийде вам побути добрим батьком, Ангелом-Охоронцем і плакальною жилеткою в єдиному обличчі. Розбудова особистості – це, виявляється, не таке страшне.

Водолій

Сьогодні вам не варто надто відвертатися з вашою коханою людиною. Велика ймовірність того, що він зрозуміє ваші слова, не оцінить їх і не зробить правильних висновків. Таким чином, сварки та образи будуть, а з результатом все буде з точністю до навпаки.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде переконати вас у тому, що вона цілком самостійна і чудово обходиться без ваших порад, настанов і побажань. Йому цілком достатньо того, що вам не байдуже, що відбувається в його житті – нічого більшого йому не треба.

You cannot copy content of this page